Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: ASTRA 19.2 Uydusundan Server İle Kaç Kanal Seyredebilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...astra uydusundan 120 santimlik çanak antenle izmirde 888 kanal makinamın listesinde bulunurken izmitteki körfez üstadın 110 santimlik dayzek motorlu çanak anteniyle cihazında 1072 kanal listeleniyomuş iki şehir arasında niçin böyle epey kanal sayısı farkı var mantıklı açıklama yaparmısınız?...
    Izmir biraz kapsama.alani disinda kaliyo buyuk canak gerekiyor ondan dolayi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kayseri'den 97Cm antenle yayını yakaladım ama çoğunda sinyal yok bir kısmını serverle açıyor bir kısmı şifresiz ama tam sayamadım sanki 100-150 kadar hepsini kontrol edemedim belki biraz daha fazla olabilir saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...astra 19.2 derece doğu yörüngesindeki uydu antenimizle fransa paketi hariç almanya paketi avusturya paketi hollanda paketi ve ispanya paketi bendeki cihazıma yüklediğim free cc-cam server ile şifreleri açık şekilde izlerim her gün internette paylaşılan bilgileri girip keyfime bakarım 24 saatte bir yenilenir şifreler...ücretli ve ücretsiz toplam kanal sayısı şimdilik 963 adet cihazımda kayıtlı...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri