Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arasý

Konu: Masa üstü bilgisayarýmda maus donmasý yaþýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hardiskten genelde donmalar HDD kaynaklidir
    HDD biryeregelip orada tikaniyor. Dene eminim sorun
    Cozulecektir
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bendede ayni ariza vardi.Maussun pilini degistirdim.Birde maussu aktualze yaptim düzeldi.Bir deneyin belki düzelir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim kullandýðým maus usb kablolu. kablosuz kullanýyordum daha fazla sorun veriyordu diye, kablolu ile deðiþtirdim. ben büyük olasýlýkla anakart deðiþtirecem.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bilgisayarimda sppsvc.exe diye bir virus uzantisi vardi format atmadan silip ps\2 maus kullanip denedim. su anda mausla ilgili hic bir sorun kalmadi. bu mesaji size google klavyesinden yaziyorum. yarin ps\2 to usb alip ps\2 girisli klavyemide calistiracam. yalniz bilginiz olsun usb maus sorun yapmaya devam ediyor. usb maus donma sorunu icin format atip denemek gerekiyor.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar bilgisayarimda sppsvc.exe diye bir virus uzantisi vardi format atmadan silip ps\2 maus kullanip denedim. su anda mausla ilgili hic bir sorun kalmadi. bu mesaji size google klavyesinden yaziyorum. yarin ps\2 to usb alip ps\2 girisli klavyemide calistiracam. yalniz bilginiz olsun usb maus sorun yapmaya devam ediyor. usb maus donma sorunu icin format atip denemek gerekiyor.
    Bu iþler böyle üstadým adamý deli eder,hele birde teknoloji meraklýsýysan vay haline...Ben neler nelerle uðraþtým bu iþin sonu yok Allah ömür verdiði sürece uðraþmaya devam. Öðrenmenin sýnýrý yok.Selametle Üstadým.Saygýlar.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri