Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: astra 5b uydusunda yayın tapan turkce yetişkin kanal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart astra 5b uydusunda yayın tapan turkce yetişkin kanal

selam arkadaşlar geçenlerde astra 5 b de şifresiz yayın yapan türkçe ****** kanala rastladım.fena degil top pop tv diye bi kanal başka sizin bildiğiniz varmı acaba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

frekansını verebilirmisiniz tesekkurler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

beklıyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mfin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    beklıyorum..
    Astra 5 B uydusu 31.5 derece doğu ..fr.11817 SR.27.500 pol dikey (V) Rica ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spee Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaşlar geçenlerde astra 5 b de şifresiz yayın yapan türkçe ****** kanala rastladım.fena degil top pop tv diye bi kanal başka sizin bildiğiniz varmı acaba.
    bu kanal şimdide yabancı ****** yaına bşlamış gece.müptelası oldum bi bakın derim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir kanal için bir çanağı baglamaya deymez...üstelik çoğu popüler uydularda benzer kanallar tıkabasa varken...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bir kanal için bir çanağı baglamaya deymez...üstelik çoğu popüler uydularda benzer kanallar tıkabasa varken...
    ufak bi aparat takıp seyredebiliyorsun,,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spee Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ufak bi aparat takıp seyredebiliyorsun,,
    gecen seyrettim bi filme denk geldim Çılgın Sekreter diye hem güldüm hem sevdim.kaç film var eski türkçe ******.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mfin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gecen seyrettim bi filme denk geldim Çılgın Sekreter diye hem güldüm hem sevdim.kaç film var eski türkçe ******.
    ben yayın akışını fotoladım sanada aktarayım.( Perşembe - ÇAPKIN EMLAKÇI - 22.30 HER ŞEY KOCAM İÇİN - 23.30 ) (CUMA- ARKADAŞ AŞKI -22.30 AŞK VE CİNAYET - 23.30 ) (C.TESİ - ATEŞLİ DUL 22.30 ÇILGIN SEKRETER 23.30 ) ( PAZAR -İKİLİ OYUN 22.30 İŞ
    ARKADAŞLARI 23.30 ) Burda özellikle Her şey kocam için ve ateşli dul , Çılgın sekreter benim favorilerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yayın akışını fotoladım sanada aktarayım.( Perşembe - ÇAPKIN EMLAKÇI - 22.30 HER ŞEY KOCAM İÇİN - 23.30 ) (CUMA- ARKADAŞ AŞKI -22.30 AŞK VE CİNAYET - 23.30 ) (C.TESİ - ATEŞLİ DUL 22.30 ÇILGIN SEKRETER 23.30 ) ( PAZAR -İKİLİ OYUN 22.30 İŞ
    ARKADAŞLARI 23.30 ) Burda özellikle Her şey kocam için ve ateşli dul , Çılgın sekreter benim favorilerim.
    gece 12 den sonra hizla devam ediyor

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri