Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: YAZLIKTAKÝ APAR ANTENLERÝM RESÝMLÝ OK

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart YAZLIKTAKÝ APAR ANTENLERÝM RESÝMLÝ OK

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. 42 SABÝT E BULSAT OK 39 DOGU OK

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. 13 SABÝT 5 DOGU 19.2 OK

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. DAT ANTENÝM OK 21.6 VE 23.5 DOGU VE 16 DERECE DOGU OK

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam bu antenlerde 16 derece uydusu varmý aparatla alabildigin bu akþam ugrastým alamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet var ayný anten ile ts7000 plus için data alýyorum 3 resimde vardýr ayný anten ilede 23.5 cok rahat twýn lnb ile hem data hemde 23.5 rahat rahat iziliyorum iyi seyirler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

w2 de var resimde yazmýþtým ben zaten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hotbord_34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    w2 de var resimde yazmýþtým ben zaten
    sitede sagda kalmýþ yazýlar gorememiþim benim merkez sabit astrada ofset canak bir türlü aldýramadým 16 dereceyi 13-7-5 derece uydularý geliyor 16 gelmiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

anteni 23.5 derece ye sabitleyin ayný sistem çalýþýr ayný þekilde 19.2 de geliyordu ben satfinder ile bakmýþtým en son öyle hatýrlýyorum ben anteni 23.5 dereceye sabitedim zaten anteni ben 21.6 dereceden data almak için ayardadým sizde 23.5 bulun anteni sabitleyin ayný þekilde sorunsuz þekilde çalýþýr bende w2 aparat ile 2 ay ugraþtim ama 13 derece sabit anten ile w2 den hiç sinyal alamadým iyi seyirler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hotbord_34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    anteni 23.5 derece ye sabitleyin ayný sistem çalýþýr ayný þekilde 19.2 de geliyordu ben satfinder ile bakmýþtým en son öyle hatýrlýyorum ben anteni 23.5 dereceye sabitedim zaten anteni ben 21.6 dereceden data almak için ayardadým sizde 23.5 bulun anteni sabitleyin ayný þekilde sorunsuz þekilde çalýþýr bende w2 aparat ile 2 ay ugraþtim ama 13 derece sabit anten ile w2 den hiç sinyal alamadým iyi seyirler
    16 dan vazgectim 23.5 dereceye ayarlayacam anteni yarýn bir resim atarým inþ siteye saolun ustad

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi seyirler w2 hafta sonu maç veriyor oda server ile açýyor zaten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri