Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: PARABOL ÇANAK apartla Eutelsat 16 ayarlama

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu sport klup 2( slovenia) bu kanal açılmıyor sanırım serverda ? Bilgisi olan var mı acaba bende sadece hırvat olanlar açılıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı onursnl Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu sport klup 2( slovenia) bu kanal açılmıyor sanırım serverda ? Bilgisi olan var mı acaba bende sadece hırvat olanlar açılıyor.
    Söylediğin şey doğru lakin Hırvatlar gayet yeterli hd yayına da geçtiler son derece de stabil sanki free yayın izliyormuşsun gibi. Sloven sırp gibi kanallar diğer paketlerde ve şifreleme sistemleri bu pakete nazaran biraz daha çetin o yüzden server ı en az yoracak en yüksek verimi verecek paket bu bence.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vitamin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şöyle birşey denicem prabol ortasına bir lnb takcam ona bir aparat bağlayıp onu baltına yine lnb takıp yanına slim takcam böylece orta plastik engel olamıyacak
    Mantıklı ama parabolün ortasında kelepçe olmadan nasıl sabit duracak aparat. Ancak parabolün tutuş kollarından diğer lnb lere destek tutturman lazım ki ortadaki lnb sabit kalsın uydu bulucu cihaz lazım yine yoksa merkez de yörüngeden çıkar bu sefer sonsuz döngü oluşur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

haklısın bakalım yarın denicem uydu lnb çercevede aşağıya alırsam busefer dediğin gibi sinyal gelmeyebilir yörüngeden çıktığı için uydu bulucu SaTFinder Alpsat AS01/HD Uydu Bulucu almayı düşünüyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vitamin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    haklısın bakalım yarın denicem uydu lnb çercevede aşağıya alırsam busefer dediğin gibi sinyal gelmeyebilir yörüngeden çıktığı için uydu bulucu SaTFinder Alpsat AS01/HD Uydu Bulucu almayı düşünüyorum
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bunu tavsiye ederim ben bunu kullanıyorum yıllardır disecq li ölçüm Özelliği de var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

90 cm anten de aparatla bu üç uyduyu 13 16 19 almak istiyorsanız bu zor ben uydu bulucu ile denedim olmadı ve 23 19 13 olarak ayarladım , 120 cm anten gerekli 13 16 19 rahat alabilmeniz için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bende 1.5 y ugratım sonra data antenime 16 dereceyi aparat ile ayarladım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş bende motorlu 120 lik parabol çanak var türksattan nilesata kadar full alıyor bence sen aparatla falan hiç uğraşma al bir kollu motor 120 lik parabol çanak ayarla bak keyfine.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben hotbird+eutelsat16 ve sirus 4.9 izlemek istiyorum ofset çanak temin ettim 90 cm

hangisini sabit yaparsam sorunsuz bu üç uyduyu izleyebilirim aşağıda gps göre konumum

bir adet next marka çift çıkışlı lnb ve slim lnb mevcut

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. buna elimdeki aparat zor sığıyor aparatımmı yanlış yoksa lnb boğaz mesafesi kısamı sizce

çanak aşağıda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maç lar 16 derecede verilecek ama nasıl anlatim
    Maçlar bundan sonra 16 derece SK tv kablolu yayınlar tarafından verilecektir..
    Not: DigiKatar grup un zoruna gitmiş yayınlar önlem almışlar...
    Yani anlıyacan iptv ye devam...uydu lar üzerinden maç falan izleme yok Katar lılar kızıyomuşşş....

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri