Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Þifre Kýran Recevierlar halen iþ görüyor mu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Þifre Kýran Recevierlar halen iþ görüyor mu?

Merhaba,

Son 1-2 aydýr hobi amaçlý olarak uydulara merak sarmýþ durumdayým. Bu forum sayesinde de uydularla ilgili yeni özellikler öðreniyorum.Son olarak Powervu ile ilgili biþeyler duydum. Bir þifreleme türüymüþ ve bir de bu ve benzer þifreleri kýran bazý recevierlar varmýþ. Next, Red Line, Dreambox, Atalanta vs.. uydu recevierlarý kýrmaya uygun cihazlarmýþ. Ben de bunlardan bir tane almak için araþtýrmaya koyuldum. bir sitede taze bir konu gördüm. Üyenin biri iddaalý bir þekilde artýk þifre kýran cihazlarýn artýk iþ görmediðini, þifreleri krýmadýðýný söylüyor.

Bu cihazlarda son durum nedir? Böyle bir durumda bu cihazlarý halen önerir misiniz?
    Konu Hikmet™ tarafýndan (24-12-2017 Saat 12:18 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Baþka forum adresi ve linkleri verilmesi kesinlikle yazaktýr!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý behram Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba,

Son 1-2 aydýr hobi amaçlý olarak uydulara merak sarmýþ durumdayým. Bu forum sayesinde de uydularla ilgili yeni özellikler öðreniyorum.Son olarak Powervu ile ilgili biþeyler duydum. Bir þifreleme türüymüþ ve bir de bu ve benzer þifreleri kýran bazý recevierlar varmýþ. Next, Red Line, Dreambox, Atalanta vs.. uydu recevierlarý kýrmaya uygun cihazlarmýþ. Ben de bunlardan bir tane almak için araþtýrmaya koyuldum. bir sitede taze bir konu gördüm. Üyenin biri iddaalý bir þekilde artýk þifre kýran cihazlarýn artýk iþ görmediðini, þifreleri krýmadýðýný söylüyor.

Bu cihazlarda son durum nedir? Böyle bir durumda bu cihazlarý halen önerir misiniz?
    bahsettiðiniz bu uydu alýcýlarý daha önce puplic olmuþ þifreleri alýcýnýn uygun bölümlerine girerek bahse konu kanallarý izlemek mümkündür ancak public olmamýþ bir kanalýn þifresini bulmak gibi bir özellikleri yoktur
    ancak bazý cihazlarýn biss þifreli kanallarý internete baðlý olmak kaydý ile bir server aracýlýðý ile public edebilmektedir bu cihazlar ali3611 ve üzeri iþlemcili cihazlardýr ancak ülkemizde resmi satýþý yoktur daha çok orta doðu ülkelerinde satýlmaktadýr

ALI3511
    ALI3516
    ALI3521
    ALI3526
    GX6605
    GX6605S
    GX6606
    GX3200
    HI3796M
    HI3798M
    IS OK BISS AU
    Konu Hikmet™ tarafýndan (24-12-2017 Saat 12:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

next machýne 3d tüm þifre iþlerinde çok baþarýlý.bu cihaz geçen yýllarda yüksek fiyatlýydý.þu anda çok hesaplý satýyorlar sýfýrýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilgekaan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    next machýne 3d tüm þifre iþlerinde çok baþarýlý.bu cihaz geçen yýllarda yüksek fiyatlýydý.þu anda çok hesaplý satýyorlar sýfýrýný
    Þifre iþlerinde baþarýlý derken elle *** girmeye gerek kalmadan uydu üzerindenmi internet üzerindenmi þifreleri indiriyor tüm þifreli yayýnlarýn þifresini bulabilþyormu peki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

internet üzerinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilgekaan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    internet üzerinde
    Tüm þifreli kanallarýn þiftelerini indiriyormu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

power vu tandberg biss gibi..tabiki tüm derken neyi kastediyorsunuz bilemiyorum...........
    Konu bilgekaan tarafýndan (25-12-2017 Saat 09:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

power vu tandberg biss þifreleme sistemlerinin hepsini birden açabiliyormu bu cihaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý EFE-1975 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    power vu tandberg biss þifreleme sistemlerinin hepsini birden açabiliyormu bu cihaz
    Bahsettiðiniz þifrelerin yanýnda cihazýn içinde ücretsiz server hizmeti de bulunmaktadýr.Eðer internet saðlayabilirseniz cihaza tabi ki.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býs sýfre açma ozellýgý olanalar hala ýse yarýyo sadece ýdman tvde

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri