Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Zorunlu mola uzun sürdü..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Zorunlu mola uzun sürdü..

Supersat forum dostlarına merhaba!..Hepinize iyi akşamlar dilerim.Mevsim nedeniyle yazlıktan kente döndüm.Ama bu dönüşte giderken götürdüklerimi yanımda getiremedim.Örneğin Internetimin nakli uzun sürdü.İl içinde olmasına karşın Didim'den Aydın'a nakil tamı tamına 9 gün sürdü.Ne teknoloji ama!..Bizler bir "Teknoloji devi"miz var diye sevinirken,bunun hantal bir cüce olduğunu saptadık.
    Asıl mesele sizlere olan özlemimdir.Umarım hepinizin sağlığı ve neş'esi yerindedir.Hep öyle kalmanız temennisiyle yararlı,güzel paylaşımlarınızın sürekli olmasını diliyorum..
    SuperSat forum dostlarım,hepinizi çok çok seviyorum.Sağlık içinde bitmeyen sevgilerle sarmaş-dolaş kalın!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoş geldiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geç olsun güç olmasın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yokluğunuz forumda hisssedilmiştin. aramıza yeniden hoş geldiniz.... sevgiler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler sevgili dostlar..Ben sizlerle birlikte olduğumda yaşamdan ***if alıyorum..Biraz ütopik,ama inanın adınız ekranımda olduğunda ete-kemiğe bürünüp canlanıyor ve yüzyüze konuşuyor gibi oluyoruz..Sevgi, ne sınır ne de mesafe tanıyor!..İyi ki varsınız...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hoş geldin sefa getirdin ustam
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Her molanın bir varışı vardır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri