Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: dreambox hk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old dreambox hk.

merhaba ben bir kumanda ariyorum yani DM7000S bulamiyorum ama 7000 çok ve bana bu uymaz dediler ne yapmam lazim bilgi lutfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Tamerk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba ben bir kumanda ariyorum yani DM7000S bulamiyorum ama 7000 çok ve bana bu uymaz dediler ne yapmam lazim bilgi lutfen
    yabancı siteleri araştır yada üniversal kumanda dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Tamerk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım ankarada kaya center 03123102020 izmir bayii atabay elektronik02323235055
    birde hepsidiital .com da ünüversal uydu kumandası var 35 tl açıklamasında tüm reciver marka ve modellerinde sorunsuz çalışıyor deniliyor .artık ne derece doğru bilmiyorum telf-02122499146 bir araştır kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yabancı siteleri araştır yada üniversal kumanda dene
    Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım ankarada kaya center 03123102020 izmir bayii atabay elektronik02323235055
    birde hepsidiital .com da ünüversal uydu kumandası var 35 tl açıklamasında tüm reciver marka ve modellerinde sorunsuz çalışıyor deniliyor .artık ne derece doğru bilmiyorum telf-02122499146 bir araştır kolay gelsin.
    ilginiz için tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri