Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Araç içi kamera tavsiyeleriniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Araç içi kamera tavsiyeleriniz

Merhaba,
    Arabaya hem ön hem arka cam için kamera takmayı düşünüyorum. İnternette arattım 40 liraya da var 500 liraya da var. Araç için kamera alırken nelere dikkat etmeliyim? Bu sistem için nelere ihtiyaç var? Tüm edavatların aynı pakette olmasını istiyorum. Satın aldıktan sonra eksik parçaları sonradan almak istemiyorum? Hangi ürünü tavsiye edersiniz?
    bütçem max 200 lira. yüksek çözünürlüklü olmasa da olur. araçların plakasını okusun yeter.
    Konu behram tarafından (30-11-2017 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Araç için Güvenlik Kamera Sistemleri

Sayın BEHRAM Merhaba, genellikle araçlarda (Rear View Safety Backup Camera System)
    Araç arkası görüntüyü kaydeden sistemler kullanılır. Güvenlik açısından Ön taraf içinde görüntü kaydı yapmanız gerekiyorsa farklı bir ilave yapmanız gerecektir. Ucuz ve Pahalı arasındaki fark Görüntü kalitesi ve cihazların içeriklerinin DOLU olmasıyla doğru orantılıdır.
    Bu sizi yanıltmasın.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu 2 WEB sayfasını incelerseniz yeterli bilgileri bulacaksınız. Basit bir gözle incelersek US$.200.- altındaki bir sistem sizi tatmin etmeyecektir. Dilerseniz bu sistemi farklı parçalar alarak oluşturabilirsiniz. Daha farklı ve POPÜLER bir Kamera istiyorum diye düşünceniz varsa; TARTIŞMASIZ tek üretici var;goPRO!
    Hafta sonu bu sitelerde ciddi bir araştırma yapın, notlarınızı alın, sorularınız varsa yazın cevaplarım. BURDUR'a selamlar, Ömer.
    Konu NKNTR tarafından (02-12-2017 Saat 07:36 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forum adreslerin tamamını yazmama izin vermiyor, tekrar yazıyorum.
    https://www.bhphotovideo.com/c/search?tt=Rear%20View%20Safety%20RVS-2CAM%20Wireless%20Backup%20Camera%20System&N=0&InitialSearch=yes&sts=ma&Top+Nav-Search="]Rear View Safety RVS-2CAM Wireless Backup Camera System
    https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_4_20?url=search-alias%3Daps&field-keywords=rear+view+safety+camera+system&sprefix=Rear+View+Safety+CAM%2Caps%2C768&crid=IRZML1IB48J5&rh=i%3Aaps%2Ck%3Arear+view+safety+camera+system[/url]

Bu 2 WEB sayfasını incelerseniz yeterli bilgileri bulacaksınız. Basit bir gözle incelersek US$.200.- altındaki bir sistem sizi tatmin etmeyecektir. Dilerseniz bu sistemi farklı parçalar alarak oluşturabilirsiniz. Daha farklı ve POPÜLER bir Kamera istiyorum diye düşünceniz varsa; TARTIŞMASIZ tek üretici var;goPRO!
    Hafta sonu bu sitelerde ciddi bir araştırma yapın, notlarınızı alın, sorularınız varsa yazın cevaplarım. BURDUR'a selamlar, Ömer.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın NKNTR ilgilendiğiniz için teşekkürler.
    Bu tür teknolojilerle ilgilenen birisini bulmuştum. pek ek edavat ihityacı yokmuş. en fazla arka cam için kablo eklentisi yapılırmış. onu da kendisi halledebilirmiş. internetten alacağım her iki kamerayı, arka cam için onla montajı yapacam. bu iş için lükse ihtiyacım yok. önümdeki ve arkamdaki araçların plakası bilgisayar ekranından okunsun yeter. siyah beyaz görüntüye de razıyım.
    şundan 2 adet alsam işimi görmez mi? dediğim gibi lükse pek ihtiyacım yok. işimi görsün yeter.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Sayın Behram, ( CYBER ARAÇ İÇİ KAMERALI HD-DVR KAYIT CİHAZI TL.71.- ) mutlaka basit ihtiyacınıza cevap verecektir. ( Bu tür satışlarda güvenilir bir WEB sayfasını seçmeniz şarttır. Gelen cihaz WEB sayfasında anlatıldığı gibi olmayabilir hatta ÇALIŞMAYABİLİR! İade Şartını mutlaka arayınız. Ön ve arka için 2 adet aldığınızda işinizi görecektir.
    Beklentiniz HD olmasın. Bu serinin yani ön ve arka bireysel çalışan cihazın Dünya'da en üst sırada yer alanı ( goPRO ), benim size anlatıklarım otomobiller için özel seçilmiş cihazların
    yer aldığı 2 ayrı WEB sayfasından bulabilecekleriniz, görüntü kalitesini sizin seçebileceğiniz özel ürünlere aitti. Selamlar, Ömer.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım umarım kaliteli birşey alırsın ben 49.90 na kayıtlı kamera aldım (tv de reklamıda vardı ) ankarada bir hafta içinde ön camda güneşten eridi yamuldu.kullanılamaz hale geldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri