Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: sunny 23inc led tv kendi cihazýný tanýmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart sunny 23inc led tv kendi cihazýný tanýmýyor

kendýnden uydulu olan bu tv source tusuna bastýgýmda sadece vga cýkýsýný gösteriyor kendý uydu cýhazýný görmüyor yeni box denedim yine görmüyor yardýmcý olurmusunuz ne yapmam gerekir cihazlar saglam baska tv de denedim calýsýyor source ekraninda tv cýkýslarýný göstermiyor
    scart
    hdmý
    usb
    bu cýkýslar görmüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ilk Kuruluma geri donemiyormusunuz

SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkasýnda dahili uydu soketini çýkar tak düzelir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazdan uydu alýcýsýna baðlanan DVI-HDMI kablonuz arýzalý.
    Bu kabloyu piyasada bulamazsýnýz, olanlardan biz orada çalýþanýný bulamadýk.
    Garanti varsa garantiden yoksa ücretli olarak servisten temin edebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ilk Kuruluma geri donemiyormusunuz

SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    tv yi dönüyorum ilk kuruluma ama malesef yanýt vermiyor pinlerdeki voltaj net dogru bisekilde geliyor herhangi bi skýntý görünmüyor ama fabrika ayarlarýnada dönsem cihazý tanýmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kutbettin14 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkasýnda dahili uydu soketini çýkar tak düzelir
    bu iþlemi sürekli deniyorum sýkýntý bikez tanýyor kapatýp acdýgýmda yine yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SCLSDA Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihazdan uydu alýcýsýna baðlanan DVI-HDMI kablonuz arýzalý.
    Bu kabloyu piyasada bulamazsýnýz, olanlardan biz orada çalýþanýný bulamadýk.
    Garanti varsa garantiden yoksa ücretli olarak servisten temin edebilirsiniz.
    elimdeki cihazlarýn hepsinin kablosunun bozuk olma sansý sýfýr 3 adet cýhaz müsteri boxu harýcýnde cihaz var deniyorum farklý tvlerde calýsýyor bu tvde sorun var muhdemelen artýk iþlemciden süpheleniyorum ana kart degiþtirip denemekde fayda var diye düsünüyorum
    cihazlarým calýsýyor cünkü

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri