Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: cccamlerde donma sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart cccamlerde donma sorunu

merhaba bende minix hd pembe var anladığım kadarıyla bundan sonra bazı cihazlarda ne program desteği ne de herhangi bir gelişme yapılmayacak. günlük cccamlerle seyredebilirsiniz denmiş ama son dönemde girmiş olduğum günlük cccamler de de 2-3 sn sonra donma sorunu yaşamaya başladım. bu sorunu nasıl giderebilirim. bu sorunu giderebilecek başka program atabilir miyim önerebileceğiniz program var mı? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Free Cccam larda bu sorunlari yasamaniz normal

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Free Cccam larda bu sorunlari yasamaniz normal

kusura bakmayın biraz bu işlerde yeniyim. ne demek istediniz tam anlayamadım. ayrıca cevabınız için teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı katran75 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kusura bakmayın biraz bu işlerde yeniyim. ne demek istediniz tam anlayamadım. ayrıca cevabınız için teşekkürler...
    Gunluk cccam.girip.izliyorum.diyorsunuz ya o cccam.serverlarda donma.sorunu.makinadan yapmaz.cccam.serverdan yapar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gunluk cccam.girip.izliyorum.diyorsunuz ya o cccam.serverlarda donma.sorunu.makinadan yapmaz.cccam.serverdan yapar

cevabın için öncelikle teşekkürler. daha önce böyle bir sorun yoktu. takılma vs. son zamanda sıkıntıyı yaşamaya başladığım için ondan yazdım. sizin bu konuyla ilgili bir öneriniz var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı katran75 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cevabın için öncelikle teşekkürler. daha önce böyle bir sorun yoktu. takılma vs. son zamanda sıkıntıyı yaşamaya başladığım için ondan yazdım. sizin bu konuyla ilgili bir öneriniz var mı?
    on günlük server satın al....donma olmuyorsa 6 ay veya 1 yıllık alarak sorunun halolmuş olur....bu forumda server satıyor...istersen alabilirsin...
    CİMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri