Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 10bin tl'ye Ne Tür Bir Yatırım Tavsiye Edersiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 10bin tl'ye Ne Tür Bir Yatırım Tavsiye Edersiniz?

5 ay önce bankadan 10bin tl kredi çekmiştim. Bir arkadaş giyim işinde kullandı bana da aylık 1.000 tl veriyordu. 300ü kredi taksidine 700ü bana kalıyordu. Arkadaş işini toplardı paramı geri verdi. Şu anda bu parayla direkt kredimi kapatabilirim ama yatırım yapmayı düşünüyorum. Ne tür bir yatırım tavsiye edersiniz? ayda toplamda 500 alsam da razıyım. 300ü aidata 200ü sigara masrafıma ayırırım
    Not: Borsa ve Forex hakkında çok az bilgim var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı behram Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    5 ay önce bankadan 10bin tl kredi çekmiştim. Bir arkadaş giyim işinde kullandı bana da aylık 1.000 tl veriyordu. 300ü kredi taksidine 700ü bana kalıyordu. Arkadaş işini toplardı paramı geri verdi. Şu anda bu parayla direkt kredimi kapatabilirim ama yatırım yapmayı düşünüyorum. Ne tür bir yatırım tavsiye edersiniz? ayda toplamda 500 alsam da razıyım. 300ü aidata 200ü sigara masrafıma ayırırım
    Not: Borsa ve Forex hakkında çok az bilgim var.
    Ing ye yatir faiz dusunuyorsan tabi borsa forex risklidir

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam şaka yaptınız galiba. ing 10.000 tl'ye aylık 37 lira faiz veriyor
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı behram Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam şaka yaptınız galiba. ing 10.000 tl'ye aylık 37 lira faiz veriyor
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    E turuncu hesapa bakacan hocam.yuzde 14.veriyor o

Kullanıcı Bilgi Menüsü

98 tl veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilgilendiğin için teşekkürler. maalesef banka yatırımı benim için mantıklı gelmiyor. 6-7 ay vadeye bırakılırsa belki mantıklı olur ama bana aylık min 300tl getiri gerek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilgilendiğin için teşekkürler. maalesef banka yatırımı benim için mantıklı gelmiyor. 6-7 ay vadeye bırakılırsa belki mantıklı olur ama bana aylık min 300tl getiri gerek.
    Riske girecen hisse alacan ben gecen sene baya ugrastim bu isle ama borsada para kazanmak zor sekerbank hissesi gecen hafta 1.30 lardaydi dun falan 1.45 leri gecti alsat yapacaksin da risk cok malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aslında borsada en büyük sıkıntı hissenin hemen satılamaması. satışa çıkarılırsa satılana kadar hisse değeri düşerse vay halimize. galiba en büyük sıkıntı budur borsada.
    istanbulda bir dayı vardı. 40bin lirasını 4-5 tane hisse üzerinden çeviriyordu. teknosa, gs-fb, aselsan gibi hisseler üzerinden günde 100 lira kazanıyordu. aylık 3bin tl. çalışmama gerek yok diyordu. her gördüğümde cafelerde oturmuş elinde telefon vardı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri