Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: 10bin tl'ye Ne Tür Bir Yatýrým Tavsiye Edersiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 10bin tl'ye Ne Tür Bir Yatýrým Tavsiye Edersiniz?

5 ay önce bankadan 10bin tl kredi çekmiþtim. Bir arkadaþ giyim iþinde kullandý bana da aylýk 1.000 tl veriyordu. 300ü kredi taksidine 700ü bana kalýyordu. Arkadaþ iþini toplardý paramý geri verdi. Þu anda bu parayla direkt kredimi kapatabilirim ama yatýrým yapmayý düþünüyorum. Ne tür bir yatýrým tavsiye edersiniz? ayda toplamda 500 alsam da razýyým. 300ü aidata 200ü sigara masrafýma ayýrýrým
    Not: Borsa ve Forex hakkýnda çok az bilgim var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý behram Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    5 ay önce bankadan 10bin tl kredi çekmiþtim. Bir arkadaþ giyim iþinde kullandý bana da aylýk 1.000 tl veriyordu. 300ü kredi taksidine 700ü bana kalýyordu. Arkadaþ iþini toplardý paramý geri verdi. Þu anda bu parayla direkt kredimi kapatabilirim ama yatýrým yapmayý düþünüyorum. Ne tür bir yatýrým tavsiye edersiniz? ayda toplamda 500 alsam da razýyým. 300ü aidata 200ü sigara masrafýma ayýrýrým
    Not: Borsa ve Forex hakkýnda çok az bilgim var.
    Ing ye yatir faiz dusunuyorsan tabi borsa forex risklidir

SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam þaka yaptýnýz galiba. ing 10.000 tl'ye aylýk 37 lira faiz veriyor
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý behram Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam þaka yaptýnýz galiba. ing 10.000 tl'ye aylýk 37 lira faiz veriyor
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    E turuncu hesapa bakacan hocam.yuzde 14.veriyor o

Kullanýcý Bilgi Menüsü

98 tl veriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ilgilendiðin için teþekkürler. maalesef banka yatýrýmý benim için mantýklý gelmiyor. 6-7 ay vadeye býrakýlýrsa belki mantýklý olur ama bana aylýk min 300tl getiri gerek.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ilgilendiðin için teþekkürler. maalesef banka yatýrýmý benim için mantýklý gelmiyor. 6-7 ay vadeye býrakýlýrsa belki mantýklý olur ama bana aylýk min 300tl getiri gerek.
    Riske girecen hisse alacan ben gecen sene baya ugrastim bu isle ama borsada para kazanmak zor sekerbank hissesi gecen hafta 1.30 lardaydi dun falan 1.45 leri gecti alsat yapacaksin da risk cok malesef

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aslýnda borsada en büyük sýkýntý hissenin hemen satýlamamasý. satýþa çýkarýlýrsa satýlana kadar hisse deðeri düþerse vay halimize. galiba en büyük sýkýntý budur borsada.
    istanbulda bir dayý vardý. 40bin lirasýný 4-5 tane hisse üzerinden çeviriyordu. teknosa, gs-fb, aselsan gibi hisseler üzerinden günde 100 lira kazanýyordu. aylýk 3bin tl. çalýþmama gerek yok diyordu. her gördüðümde cafelerde oturmuþ elinde telefon vardý

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri