Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Digitürk 2018 Zamlý Paket Fiyatlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Digitürk 2018 Zamlý Paket Fiyatlarý

Az önce online iþlemlere girince gördüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üyeliðimi iptal ettiren biri olarak gerçekten çok merak ediyorum, bu fahiþ fiyatlara acaba bekledikleri kadar üye topladýlarmý yoksa eksildimi. Birde zam yapmýþlar )
    2 paketi birleþtir %50 zam yap vay bee, kanallar ayný kanallar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ýceman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üyeliðimi iptal ettiren biri olarak gerçekten çok merak ediyorum, bu fahiþ fiyatlara acaba bekledikleri kadar üye topladýlarmý yoksa eksildimi. Birde zam yapmýþlar )
    2 paketi birleþtir %50 zam yap vay bee, kanallar ayný kanallar
    aynen katýlýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunlar nasýl fiyatlar ben yemem SEN YE

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bir spor sever olarak 129 lira ney ya . Asgari ücretin 1600 lira olduðu ülkemizde bu fiyatý garibanlar nasýl ödesin. Geçen yýl iptal ettirdim iyiki iptal ettirmiþim. Bein aldý fiyatlarý makul yapar diye bekledik. Beinde diðitürkten daha insafsýz çýktý. düþün 50 liraya herkes izlesin sanki katarlýlarýn paraya ihtiyacý var. (ihtiyaçlarý olsa Neymara dünyanýn parasýný verip almazlardý) O deðilde besle kargayý oysun gözünü , zor zamanlarýnda en çok katarlýara yardým eden biziz. bize bir faydalarý yok , Birde kazýk atmaya çalýþýyorlar.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

millet patýr patýr bunlarý býrakýyo. ne lig tv, ne d-smart, nede tivibu, nede diðer paketler. yeni trend artýk iptv. 100 tlye 6 aylýk iptv alýyo. 3000 kanal var. full paket hepsi var. göz göre görede ayda 127 tl verilmez ki. milleti keriz sanýyolar. ama millet artýk uyandý agaaaa, yemiyouooo.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende 3 ay önce iptal ettirdim. BEÝN firmasý maalesef þu anda müþteriye önem vermiyor. Yüksek ihtimal iki seneye kalmaz zarar açýklanýp borçlu halde devir edilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben iptal ettiriyorum nisanin ikisinde bitiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...dijitürkün aþýrý pahallýymýþ paketleri üstelik rtük korkusuyla þifreli kanallarý dahil malesef sansürlü yayýn yapýyolar...astra uydusundaki þifreli avrupa paketlerini paylaþým ve iptv özelllikli alýcý makinamla sky-deutschland,digital+espana,avusturya ve hollanda paketlerini sharing server sayesinde izlerim þahane yapýmlar oynuyo üstelik sansürsüz gösterim saðlýyolar keyifle seyrediyom süpersat forum aboneleri...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben sezon basinsa IQ plus cihaz hediye 3 ay film paketi hediye 69 a almistim 12 ay taksitle 2 ay dondurmali sekilde

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri