Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Atlanta HD box donma durumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta HD box donma durumu

Selam. uzun zaman önce aldığım Atlanta HD Box uydu alıcısını, 2-3 sene kadar kullanmadım. Şimdi kurduğumda ise kanallar gösteriyor ama menüye girdiğim zaman kanal araması veya saat ayarları gibi menülere girdiğimde atlanta hd uydu alıcısı donuyor kumanda kontrol yapmıyor . ama hangi kanalda ise o kanal çalışmaya devam ediyor. uydu alıcısının üstündeki tuşlarda çalışmıyor. İçindeki yazılım 2,49 versiyonlu. Fabrika ayarlarına giriyorum ordada donuyor. bir çözüm varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı jediguard Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam. uzun zaman önce aldığım Atlanta HD Box uydu alıcısını, 2-3 sene kadar kullanmadım. Şimdi kurduğumda ise kanallar gösteriyor ama menüye girdiğim zaman kanal araması veya saat ayarları gibi menülere girdiğimde atlanta hd uydu alıcısı donuyor kumanda kontrol yapmıyor . ama hangi kanalda ise o kanal çalışmaya devam ediyor. uydu alıcısının üstündeki tuşlarda çalışmıyor. İçindeki yazılım 2,49 versiyonlu. Fabrika ayarlarına giriyorum ordada donuyor. bir çözüm varmı
    USB den yazılım guncellemeyi denedinizmi acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok güzel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri