Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: TürkNet Arkadaþýný Getir Kampanyasý Davet Kodu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ARKADAÞLAR KAMPANYA 31 MAYIS 2018 tarihinde sona eriyor. Turk net'e geçmek isteyenler acele edin.

Öðrenciyim. Beraber 1 ay ücretsiz internet kazanalým.
    Davet kodumu kullanan olursa þimdiden Allah razý olsun.

Ýlk kýsmi ve tam faturanýzý ödediðinizde siz de ben de 1 ay bedava kazanacaðýz.

EN GÜNCEL DAVET KODU : MFP26VW95VUV

DAVET KODU ÝLE BAÐLANTI LÝNKÝ : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ARKADAÞLAR KAMPANYA UZATILDI. Turk net'e geçmek isteyenler acele edin.

Öðrenciyim. Beraber 1 ay ücretsiz internet kazanalým.
    Davet kodumu kullanan olursa þimdiden Allah razý olsun.

Ýlk kýsmi ve tam faturanýzý ödediðinizde siz de ben de 1 ay bedava kazanacaðýz.

EN GÜNCEL DAVET KODU : MFP26VW95VUV

DAVET KODU ÝLE BAÐLANTI LÝNKÝ : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kod ihtiyacý olan varsa;

Davet kodu:ONH31NA41BYW
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu operatöre geçmeden önce çok ama çok uzun düþünün o kadar çok þikayet var ki. En azýndan þunu söyleyeyim diyelim bir sýkýntýnýz oluþtu karþýnýzda çaðrý merkezi yok derdinizi anlatacak bir yol bulmak neredeyse mektupla olacak þekilde aðýr iþliyor he diyeceksiniz ki sen bu türknet imi kullanýyorsun ?
    Hayýr ama o kadar çok þikayet var ki haklarýnda 1 ay 30 gün 25 gün arýza diðer günler baðlanýyorum diyen mi ararsýnýz verdikleri hýz 35 olmasý gerekirken 2 mbt hýz alýyorum diyen mi ararsýnýz.
    En önemlisi ne biliyormusunuz taaahüt yok 3 ay önce 54.99 du þimdi 64,99 TL taaahüt yok bol þikayet var araþtýrýn bana inanmýyorsanýz üstelik 3-4 ay sonra 75,99 Tl olmayacaðýný kim garanti eder. Belki olmadý deðiþtiririm zam gelirse diyenler döndükleri operatörler yeni kullanýcý gibi zamlý fiyattan baþlatacak özellikle Türk Telekomda bu böyle eski kullanýcý daha avantajlý.

Kýsaca samimi görüþlerimi yazdým herkes düþünüp þikayetleri okuyup öyle geçsin ki sonra tüh bilmiyordum ben bunlarý demesin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar bu operatöre geçmeden önce çok ama çok uzun düþünün o kadar çok þikayet var ki. En azýndan þunu söyleyeyim diyelim bir sýkýntýnýz oluþtu karþýnýzda çaðrý merkezi yok derdinizi anlatacak bir yol bulmak neredeyse mektupla olacak þekilde aðýr iþliyor he diyeceksiniz ki sen bu türknet imi kullanýyorsun ?
    Hayýr ama o kadar çok þikayet var ki haklarýnda 1 ay 30 gün 25 gün arýza diðer günler baðlanýyorum diyen mi ararsýnýz verdikleri hýz 35 olmasý gerekirken 2 mbt hýz alýyorum diyen mi ararsýnýz.
    En önemlisi ne biliyormusunuz taaahüt yok 3 ay önce 54.99 du þimdi 64,99 TL taaahüt yok bol þikayet var araþtýrýn bana inanmýyorsanýz üstelik 3-4 ay sonra 75,99 Tl olmayacaðýný kim garanti eder. Belki olmadý deðiþtiririm zam gelirse diyenler döndükleri operatörler yeni kullanýcý gibi zamlý fiyattan baþlatacak özellikle Türk Telekomda bu böyle eski kullanýcý daha avantajlý.

Kýsaca samimi görüþlerimi yazdým herkes düþünüp þikayetleri okuyup öyle geçsin ki sonra tüh bilmiyordum ben bunlarý demesin.
    Yýl sonunda akn'nin kaldýrýlacaðýný düþünürsek tahahüt olmamasý nedeniyle þuan için en cazip servis saðlayýcý turknet ve netspeed bence. yýl sonu akn kalktýðýnda güzel kampanyalar olur rekabet artar diye düþünüyorum.

Not:Turknet yada baþka bir oparatöre geçiþ yapmak isteyen arkadaþlar hat kapama yapmayýn, taþýma yapýn. hat kapama durumlarýnda portu baþkasý kapabiliyor.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yýl sonunda akn'nin kaldýrýlacaðýný düþünürsek tahahüt olmamasý nedeniyle þuan için en cazip servis saðlayýcý turknet ve netspeed bence. yýl sonu akn kalktýðýnda güzel kampanyalar olur rekabet artar diye düþünüyorum.

Not:Turknet yada baþka bir oparatöre geçiþ yapmak isteyen arkadaþlar hat kapama yapmayýn, taþýma yapýn. hat kapama durumlarýnda portu baþkasý kapabiliyor.
    Hocam zaten kimse bulunduklarý hattý kapatýp Türknet e geçiþ yapmýyor %90 ý tahminim geçiþ yapýyor týpký cep operatörleri gibi ama o kadar çok þikayet var ki okunursa.
    Ben Türknet yetkilisinin müþterilerimize daha iyi hizmet vermek için Müþteri hizmetleri hatlarýný kaldýrdýk oradaki harcamalarýmýzý kýstýk artýk MH olmayacak diyerek bunu sanki müþteriye yararmýþ gibi ballandýra ballandýra anlattý.
    Þimdi soruyorum size gece saat 22:00 yada istediðiniz bir saat olsun bir sorununuz oluþtu çözümü nasýl arýyacaksýnýz sosyal medyadan yazacaksýnýz oradan size telefon verin arayalým diyecekler mutlaka ne kadar eski bir yöntem bumu teknoloji?
    Üstelik ben bu firmayla hiç çalýþmadým kullanmadým sadece geçmeyi düþündüm ama neler okudum neler tavsiyem sizlerde okuyun sadece tavsiyem.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2 ARKADAÞINI GETÝR

Merhaba,

TurkNet arkadaþýný getirene ve getirdiði arkadaþýna bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür Ýletiþim tarifesini kullanýyorum. AKN'siz, gerçek sýnýrsýz, yüksek hýzlý internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüþmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Baþka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadýðý için de kafam rahat, dilediðim zaman bir kuruþ ödemeden hizmetimi kapatma ya da baþka saðlayýcýya geçme özgürlüðüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eðer kabul edersen, bir ay bedavasý var sana. Ben de seni davet ettiðim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacaðým.

Baþka saðlayýcýya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini deðiþtirmen durumunda sana ceza çýkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayý karþýlýyor. Daha çok ceza çýkacaksa aþaðýdaki link'e týklayarak taahhüt bitiþ tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaþýnca sana haber veriyor. O zaman geçiþ yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ne yapman gerekiyor?

Aþaðýda seninle bir davet kodu ve baðlantý paylaþýyorum:

Davet kodu: PFK28MP62FWE

Baðlantý: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Hemen davet linkine týklayarak web üzerinden internet aboneliðini baþlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasýndan baþvuru butonuna týkladýktan sonra açýlan sayfadaki forma seninle yukarýda paylaþtýðým davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüþerek bu iþi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralý TurkNet çaðrý merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarýdaki davet kodunu paylaþ. Bu kadar basit. Ýndirimli internetini sana çýkan ilk faturalarýn ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý VATAN. Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba,

TurkNet arkadaþýný getirene ve getirdiði arkadaþýna bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür Ýletiþim tarifesini kullanýyorum. AKN'siz, gerçek sýnýrsýz, yüksek hýzlý internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüþmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Baþka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadýðý için de kafam rahat, dilediðim zaman bir kuruþ ödemeden hizmetimi kapatma ya da baþka saðlayýcýya geçme özgürlüðüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eðer kabul edersen, bir ay bedavasý var sana. Ben de seni davet ettiðim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacaðým.

Baþka saðlayýcýya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini deðiþtirmen durumunda sana ceza çýkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayý karþýlýyor. Daha çok ceza çýkacaksa aþaðýdaki link'e týklayarak taahhüt bitiþ tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaþýnca sana haber veriyor. O zaman geçiþ yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ne yapman gerekiyor?

Aþaðýda seninle bir davet kodu ve baðlantý paylaþýyorum:

Davet kodu: PFK28MP62FWE

Baðlantý: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Hemen davet linkine týklayarak web üzerinden internet aboneliðini baþlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasýndan baþvuru butonuna týkladýktan sonra açýlan sayfadaki forma seninle yukarýda paylaþtýðým davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüþerek bu iþi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralý TurkNet çaðrý merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarýdaki davet kodunu paylaþ. Bu kadar basit. Ýndirimli internetini sana çýkan ilk faturalarýn ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksýn.
    Peki sayýn vatan rumuzlu arkadaþ bu operatöre geçip memnun olmayan arkadaþlar eski operatörlerindeki avantajlarýný kaybedecekler o kiþilere önerileriniz var mý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Peki sayýn vatan rumuzlu arkadaþ bu operatöre geçip memnun olmayan arkadaþlar eski operatörlerindeki avantajlarýný kaybedecekler o kiþilere önerileriniz var mý?
    Geçip geçmemek tamamen sizlere kalmýþ bir durum. Bende Türktelekom hattýmý býrakýp Türknet e geçiþ yaptým Türk telekomda 16 Mbit tarifem varken 10 Mbit hýz ve Steam de CS Go oynamak haramdý. Yüksek pingden dolayý hiçbirþey yapamýyordum. Türknete geçtim paketim 16 mbitti ve 17 Mbit net hýz alýyordum ve çok rahat cs go oynadým. Þimdi Türknet VDSL2 ye geçtim 35 Mbit hýz olan pakete 2 hafta önce 39 MBÝT hýz çýktý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaþlar 1 yýla yakýndýr kullanýyorum ve herhangi bir sýkýntý yaþamadým.
    1ay hediye kazanmak isterseniz bu link üzerinden kayýt olup bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Telefon üzerinden üye olacaksanýz davet kodum : SVO50NV55UGE

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri