Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: TürkNet Arkadaþýný Getir Kampanyasý Davet Kodu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 TürkNet Arkadaþýný Getir Kampanyasý Davet Kodu

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gerçek Sýnýrsýz Ýnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hýz+Her Yöne 1000dk Konuþma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL

Davet kodu : KBL74XB27KBM Baðlantý : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gerçek Sýnýrsýz Ýnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hýz+Her Yöne 1000dk Konuþma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL

Davet kodu : KBL74XB27KBM Baðlantý : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Merhaba,
    Ben evde TurkNet’in Özgür Ýletiþim tarifesini kullanýyorum. AKN'siz, gerçek sýnýrsýz, yüksek hýzlý internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüþmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Baþka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadýðý için de kafam rahat, dilediðim zaman bir kuruþ ödemeden hizmetimi kapatma ya da baþka saðlayýcýya geçme özgürlüðüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eðer kabul edersen, bir ay bedavasý var sana.

Baþka saðlayýcýya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini deðiþtirmen durumunda sana ceza çýkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayý karþýlýyor. Daha çok ceza çýkacaksa aþaðýdaki link'e týklayarak taahhüt bitiþ tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaþýnca sana haber veriyor. O zaman geçiþ yaparsan yine bu kampanyadan yararlana biliyorsun.

Taahhüt Sayar : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ne yapman gerekiyor?

Aþaðýda seninle bir davet kodu ve baðlantý paylaþýyorum:

Davet kodu: KBL74XB27KBM Baðlantý : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Hemen davet linkine týklayarak web üzerinden internet aboneliðini baþlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasýndan baþvuru butonuna týkladýktan sonra açýlan sayfadaki forma seninle yukarýda paylaþtýðým davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüþerek bu iþi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralý TurkNet çaðrý merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarýdaki davet kodunu paylaþ. Bu kadar basit. Ýndirimli internetini sana çýkan ilk faturalarýn ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksýn.

Ýndirim verme süreci nasýl iþliyor?
    Kazanýlan bir ay bedava internet, kullanýmý hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansýr. Örneðin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim baþýnda 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanýmýn içindir, biri de Ekim’de yapýlacak kullaným için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasým ayýnda gelecek faturada bir aylýk kullaným ücreti indirim olarak yansýr, böylece Kasým ayýnda bedava internet kullanýlýr.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

NOT // Davet Kodu kampanya sürecince geçerlidir. Zaman aþýmýna uðramasý geçerliliðini kaybetmesi güncelliðini yitirmesi söz konusu deðildir.
    Konu TurkNet tarafýndan (05-12-2018 Saat 21:27 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: TurkNet Ýletiþim Hizmetleri A.Þ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
    Diðer sorum ise telefon konuþma istemeden sadece internet olayý yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
    Diðer sorum ise telefon konuþma istemeden sadece internet olayý yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?
    Þahsým adýna en iyi servis saðlayýcý olduðunu söyleyebilirim.
    TurkNet Türk Telekom'un alt yapýsýný kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadýr. Nedir bu paketin içeriði?

Gerçek Sýnýrsýz Ýnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hýz+Her Yöne 1000dk Konuþma+Taahüt Yok
    Sabit Tek Fiyat : 64,99TL
    Konu TurkNet tarafýndan (02-04-2018 Saat 22:27 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: TurkNet Ýletiþim Hizmetleri A.Þ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TurkNet Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Þahsým adýna en iyi servis saðlayýcý olduðunu söyleyebilirim.
    TurkNet Türk Telekom'un alt yapýsýný kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadýr. Nedir bu paketin içeriði?

Gerçek Sýnýrsýz Ýnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hýz+Her Yöne 1000dk Konuþma+Taahüt Yok
    Sabit Tek Fiyat : 59,99TL
    Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylýk 22,50 Tl fakat avrupa ile konuþmamda bu ücretin içinde artýsý bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucaðý için geçemiyorum size iyi günler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylýk 22,50 Tl fakat avrupa ile konuþmamda bu ücretin içinde artýsý bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucaðý için geçemiyorum size iyi günler.
    TurkNet 'in verdiði 1000 dk konuþma ile aþaðýdaki ülkelerin sabit numaralarý ile görüþebilirsiniz

A.B.D.
    Almanya
    Amerikan Samoa
    Andorra
    Arjantin
    Avustralya
    Avusturya
    Bangladeþ
    Belçika
    Bermuda
    Brezilya
    Bruney
    Bulgaristan
    Cebelitarýk
    Çek Cumhuriyeti
    Çin Halk Cumhuriyeti
    Danimarka
    Dominik Cumhuriyeti
    Endonezya
    Estonya
    Faroe Adalarý
    Fas
    Finlandiya
    Fransa
    Fransýz Guyanasý
    Guadalup
    Guam
    Güney Afrika Cumhuriyeti
    Güney Kýbrýs Rum Kesimi
    Güney Kore
    Hindistan
    Hollanda
    Hong Kong
    Ýngiltere
    Ýrlanda
    Ýspanya
    Ýsrail
    Ýsveç
    Ýsviçre
    Ýtalya
    Ýzlanda
    Japonya
    Jersey
    Kanada
    Kazakistan
    Kolombiya
    Kosta Rika
    Lüksemburg
    Macaristan
    Malezya
    Malta
    Mariyan Adalarý
    Martinique
    Mayotte Adalarý
    Meksika
    Moðolistan
    Namibya
    Nijerya
    Norveç
    Özbekistan
    Panama
    Paraguay
    Peru
    Polonya
    Portekiz
    Porto Riko
    Romanya
    San Marino
    Þili
    Singapur
    Sint Maarten
    Slovak Cumhuriyeti
    Slovenya
    Svaziland
    Tayland
    Tayvan
    A.B.D Virjin Adalarý
    Uruguay
    Vatikan
    Venezuela
    Vietnam
    Yeni Zelanda
    Yunanistan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Davet Kodu veya Baðlantý Linkini Kullanarak TurkNet'li Olanlar
    1AY ÜCRETSÝZ ÝNTERNET KAZANIYOR

Gerçek Sýnýrsýz Ýnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hýz+Her Yöne 1000dk Konuþma+Taahüt Yok Sabit Tek Fiyat : 59,99TL

Davet kodu: KBL74XB27KBM
    Baðlantý: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kampanya 28/ÞUBAT/2018 tarihine kadar geçerlidir.(Gördüðü ilgiden dolayý kesin olmamakla beraber 31/MART/2018 tarihine uzatýlmasý söz konusu olabilir)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

KAMPANYA 31 MART 2018 TARÝHÝNE KADAR UZATILMIÞTIR

Davet kodu: KBL74XB27KBM
    Baðlantý: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Clapping Kampanya 30/HAZÝRAN/2018 Tarihine Kadar Uzatýlmýþtýr Güncel Tarife Fiyatý 64,99TL

Konu TurkNet tarafýndan (06-06-2018 Saat 02:47 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: TurkNet Ýletiþim Hizmetleri A.Þ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TÜRKNET'TEN 1 AY ÜCRETSÝZ ÝNTERNET ÝÇÝN KAMPANYA KODU

KKS25MJ40FYV

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. merhaba arkadaþlar bu link üzerinden veya turknet müþteri hizmetlerini aradýðýnýzda SVO50NV55UGE bu kod ile 1 aylýk TURKNET yeni üyeliði ile internet bedava kazabilirsiniz.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri