Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: CEP TELEFONUYLA UYUDU AYARLAMA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart CEP TELEFONUYLA UYUDU AYARLAMA

Satellite Pointer PRQ diye bir program var cep telefonundan uydu yönü buluyorsunuz cep telefonunu çanak antenle paralel tutarak istenilen uyduyuyu buluyormuşsunuz seside var canakğı cevirdikce uydu Yaklaştığında ses artıyor deneyen varmı ne kadar verimli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Satellite Pointer PRQ diye bir program var cep telefonundan uydu yönü buluyorsunuz cep telefonunu çanak antenle paralel tutarak istenilen uyduyuyu buluyormuşsunuz seside var canakğı cevirdikce uydu Yaklaştığında ses artıyor deneyen varmı ne kadar verimli

EFE-1975 Çevrimiçi Mesajı Rapor Et Mesajı Düzenle / Sil Alıntı Yaparak Cevapla Bu Mesajdan Çoklu Alıntı Bu mesajı cevapla
    Cevap

Etiketleri Düzenle Etiketler
    ayarlama, cep, telefonuyla, uyudu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benzerı dish align bir program var kayıtlı cep telefonuma daha hiç kulanmadım

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu korfez41 tarafından (01-03-2018 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı korfez41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benzerı dish align bir program var kayıtlı cep telefonuma daha hiç kulanmadım

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

denemek lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben randıman alamadım bu programlarla ama yakın yere odaklıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Satellite director vardı. Daha önce birkaç kez kullandım işime yaramıştı bu hafta lazım oldu 4 telefona yükledim hiçbirinde düzgün çalışmadı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri