Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

* Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman zarfında yerimize başka kuvvetler gelir, başka komutanlar hakim olabilir.
    18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun,başta MUSTAFA KEMAL olmak üzere bütün şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çanakkale Geçilmez !

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, çok şeyler borçlu olduğumuz aziz şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet, şükran ve saygıyla anıyoruz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale’yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 108. Yılı kutlu olsun!
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İzin verirseniz Dostlar Bizim için önemli bugün,

Geçen sene bu gün ne olmuştu hatırlayalım?

Bugün, Çanakkale Köprüsünün açılışının 1. yıldönümü.
    Müteahhit şirketlere verilen yıllık 16.425.000 araç garantisinin sadece %13'ü gerçekleşmiş ve köprüden 1 yılda sadece 2.200.000 araç geçmiş!
    Zarar 252 milyon Euro! "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" derken bunu kastetmemiştik!..
    Seçim yaşlaştıkça daha neler gündemi degiştirecek. Depremdeki hazimeti kapatmak için
    Alt yapısı oluşmamış ama satışı için birde çekiliş yapılacakmış?

UYAN TÜRKİYEM YARIN ARTIK ÇOK GEÇ OLABİLİR?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vatan için canını feda eden Tüm şehitlerimizi saygı minnet ve rahmetle anıyoruz mekanları cennet olsun inşallah biz burada özgürce yaşıyor isek bu kahramanların vatan için şehit ve gazi oluşundandır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Türk milletinin göstermiş olduğu mücadele ve kazandığı Zaferin 108.yıldönümünü gururla kutluyoruz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu mücadeleye katılarak vatanın bölünmez bütünlüğü için Canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz
    Toprağı vatan yapan şehitlerimizi Minnet ve Saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Minnetle Yâd ediyoruz.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başta MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmak üzere hepsine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. ÇANAKKALE zaferimiz kutlu olsun

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri