Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: korax ipplus v3 uydu alıcı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart korax ipplus v3 uydu alıcı

slm arkadaşlar, benim 1 tane korax iplus v3 uydu alıcım var ancak kullanamadım çünkü açılışta yanlıca on yazıyor ve kalıyor daha önce kullanıyordum sonra ne oldu bilmiyorum..arkadaşıma sordugumda yeniden yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi bunu nasıl yapıcagımı bilmiyorum bilen kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim teşekkür ederim...

Korax'ın Facebook sayfasında sordugum soruya verilen cevap :
    Benim sorum ;
    slm arkadaşlar, benim 1 tane korax iplus v3 uydu alıcım var ancak kullanamadım çünkü açılışta yanlıca on yazıyor ve kalıyor daha önce kullanıyordum sonra ne oldu bilmiyorum..arkadaşıma sordugumda yeniden yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi bunu nasıl yapıcagımı bilmiyorum bilen biri yardımcı olursa sevinirim teşekkür ederim...
    foruma üye olmak mümkün değil iletişim bölümünden size ulaşmak mümkün değil

Onların cevabı :
    pazar diye olabilir mi?
    24 saat nöbette beklemiyoruz sizin için
    kendi hayatlarımız var malesef
    kusura bakmayın
    0352 222 0 310 nolu telefonu mesaai saatleri içinde arayın
    arkadaşlar yardımcı olur
    500 üye var forumda
    ilginç nasıl üye oldular acaba

bu kadar düzeysiz insanların bu tür faliyetlerin başına geçirmek nasıl bir anlayıştır bilemiyorum...
    Konu alex67 tarafından (18-03-2018 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işte bu kadar arkadaşım satıyolar sıtoklar bitince yoklar hepsi böyle şikayet olmayanı yok sanki biz cakıl taşı veriyoruz bir cıhaz cıkarmadan evel ana yazılım yapılır ve satılır oysa bizleri kobay olarak kulanıp yazılım cıkarıyorlar seninki ise yazılım la düzelir inşalaah kurtarma yazılımı vardır kandilinizi kutlarım yazdımki sesinizi duyan biri cıkar işalah saglıcakla kalın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tibas Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    işte bu kadar arkadaşım satıyolar sıtoklar bitince yoklar hepsi böyle şikayet olmayanı yok sanki biz cakıl taşı veriyoruz bir cıhaz cıkarmadan evel ana yazılım yapılır ve satılır oysa bizleri kobay olarak kulanıp yazılım cıkarıyorlar seninki ise yazılım la düzelir inşalaah kurtarma yazılımı vardır kandilinizi kutlarım yazdımki sesinizi duyan biri cıkar işalah saglıcakla kalın
    çok haklısınız...sadece bunlar degilki bir çogu bunu yapıyor...bunlara bayilikleri veren şirketlerde malım satılsında gerisi dert değil noktasındalar..yani bunların işi tek atımlık silah gibi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri