Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazýlýmý

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazýlýmý

Yazýlým Notlarý:

- Kartina TV altyapý deðiþimi nedeniyle baðlanmama sorunu düzeltildi.
    - Stalker Altyapý deðiþimi nedeniyle baðlanmama sorunu düzelti.
    - Yazýlým Test yazýlýmýdýr, uygulamalarý kullanmayanlarýn yüklemesine gerek yoktur.
    - @doktornext'e teþekkürler.

Önemli Not: Yazýlýmlarda yapýlabilecek maksimum geliþtirmeler yapýlmaktadýr, cihazlar karþýlaþtýrma yapýlýrken
    2000 HD serileri ile özellik bakýmýndan karþýlaþtýrma yapýlmasýn, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donaným hemde yazýlým bakýmýndan 100/100 farklý.
    2000 mini serilerinde IPTV ana iþlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklý altyapýya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasýnlar.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler Baldemir hocam..Yalnýz özel IPTV de xpanel 1 den baðlndým,normal açýyor.baþka bi tane daha yükledim x panel 2 3 hepsini denedim .Baðlantý hatasý-5 veriyor.. ikinci özel IPTV yi çlýþtýrmýyor.ýptv telefon ve bilgsyr daçalýþýyor ama uydu da ikinci ýptv baðlanmýyor.Neden olabilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mefoz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkürler Baldemir hocam..Yalnýz özel IPTV de xpanel 1 den baðlndým,normal açýyor.baþka bi tane daha yükledim x panel 2 3 hepsini denedim .Baðlantý hatasý-5 veriyor.. ikinci özel IPTV yi çlýþtýrmýyor.ýptv telefon ve bilgsyr daçalýþýyor ama uydu da ikinci ýptv baðlanmýyor.Neden olabilir?

Bende böyle bir sorun yok dört adet iptv aboneliðim var sorun yok

Yazýlýmdan attýktan sonra FABRÝKA AYARLARI menüsündeki 1.nolu seçenek ile reset atýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1'i özel 10 adet xpanel kayýtlýydý. Yazýlým attýktan sonrada gayet güzel çalýþtý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

6-3-2018 ýle 30-3-2018 yazýlýmý arasýnda ne fark var acaba.6-3-2018 yuklu cýhazým ayda ýký defa sýnyallari sýfýrladý.tum uydularda sýnyal yok yazmaya basladý.frekansý gýrsemde sýnyal yok yazýyor.tekrar yazýlým attýktan sonra duzelýyor.daha stasbýl yazýlým varmý acaba onu yuklesek

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cevo35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    6-3-2018 ýle 30-3-2018 yazýlýmý arasýnda ne fark var acaba.6-3-2018 yuklu cýhazým ayda ýký defa sýnyallari sýfýrladý.tum uydularda sýnyal yok yazmaya basladý.frekansý gýrsemde sýnyal yok yazýyor.tekrar yazýlým attýktan sonra duzelýyor.daha stasbýl yazýlým varmý acaba onu yuklesek

6-3-2018 yazýlýmýnda IPStalk uygulamasý eklendi

30.03.2018 yazýlýmýnda Stalker ve Kartina TV Altyapý deðiþimi sorunu için

Her yazýlýmýndan sonra fabrika ayarlarýnda 1.nolu seçeneði uygulamak gerekli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    6-3-2018 yazýlýmýnda IPStalk uygulamasý eklendi

30.03.2018 yazýlýmýnda Stalker ve Kartina TV Altyapý deðiþimi sorunu için

Her yazýlýmýndan sonra fabrika ayarlarýnda 1.nolu seçeneði uygulamak gerekli
    sayýn ustam her seferýnde fabrýka ayarlarýna donuyorum ama genede kanallar sýlýnýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

indirme linkini farklý bir yerden verebilir misiniz? yandex diskte sorun yaþýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ustad bende next machina 3d ailesine katildim cihaz cok seri biraz sd kanallar iyi gostermiyor sanki bende 4k vestel tv var tv nin uydu alicisi icinde oldugundanmidir nedir sd lerde cok ii
    Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazýlýmý

Yazýlým Notlarý:

- Kartina TV altyapý deðiþimi nedeniyle baðlanmama sorunu düzeltildi.
    - Stalker Altyapý deðiþimi nedeniyle baðlanmama sorunu düzelti.
    - Yazýlým Test yazýlýmýdýr, uygulamalarý kullanmayanlarýn yüklemesine gerek yoktur.
    - @doktornext'e teþekkürler.

Önemli Not: Yazýlýmlarda yapýlabilecek maksimum geliþtirmeler yapýlmaktadýr, cihazlar karþýlaþtýrma yapýlýrken
    2000 HD serileri ile özellik bakýmýndan karþýlaþtýrma yapýlmasýn, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donaným hemde yazýlým bakýmýndan 100/100 farklý.
    2000 mini serilerinde IPTV ana iþlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklý altyapýya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasýnlar.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Editor tarafýndan (22-06-2018 Saat 04:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri