Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen (samsung smart tv)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen (samsung smart tv)

Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireyim baktım artık ücretsiz sorunlu linklerle olmuyor Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üyeliği aldım ve televizyona yüklettim sonra televizyonu fabrika ayarlarına getirince tekrar yüklemelerini istedim ama bu sefer para istediler yada kendimin yükleyebileceğini söylediler. Ama kendilerinin yüklediği sürekli güncellenebilir şekildeymiş. Yani yeni film geldiğinde yada kanal eklendiğinde otomatik görebilecekmişim.

Tabi para verdik tekrardan yüklettik ama merak ettiğim bu güncellenebilir şekilde yükleme nasıl oluyor bununla ilgili bilgi verebilecek arkadaş olursa sevinirim. Şimdiden yardım ve bilgi için teşekkürler.

Saygılar
    Konu diletisim tarafından (08-04-2018 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smart tvlerde bu şekilde çalışan uygulama bilmiyorum ama Next amigo cihazda xtream uygulaması dediğin gibi her açılışta güncel listeyi yüklüyor. Adres,kullanıcı adı,şifre girip listen yükleniyor.

Samrt tvde SSiptv,Smart iptv,OTTplayer kullandım hiçbiri bu şekilde çalışmıyor. Muhtemelen mac adresine güncel listeyi atıyorlardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu resime bak verilen linki buraya yapıstır mac adresini gir yolla herzaman guncel olur URL denen yere gireceksin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu memoli81 tarafından (08-04-2018 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim bilgilendirme için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri