Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Astra 5B at 31.5°E uydusunda türk paketi yayında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...rtük ve türksat tarafından uydudan kovalanan korsan yerli kanallar yakında astra 5 B uydusunamı geleceklermiş merak ettiğim konu acaba lisans alıp legal yayınmı yaparlar veyahut kaçak yayınmı yaparlar astra bence illegal yayına izin vermesin...
    sen izleme izleyenede engel olma insanlar mecburmu senin izlediğini izlemeye senin düşündüğünü düşünmeye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen size katiliyorum.sansure karsiyim.bakiyorum.1990 lardaki tv yayinciliga ilr simdiki yayinciliga su anki durum.berbat otesi kanallarin sansursuz yayin yapmasi gerekiyor.bir seyi.neyi.yasaklarsan.o.kadar.ilgi ceker bence bu uyduya ins.cok guzel.kanallar gelir
    Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sen izleme izleyenede engel olma insanlar mecburmu senin izlediğini izlemeye senin düşündüğünü düşünmeye
    SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NR 1 ve NR1 TURK tekrar yayında .08.05.2018

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...otuzbirbuçuk derecedeki 5B uyduya paketin diğer kanalları ne zaman eklenicek özellikle yetişkin yayınlarını merak ediyom apluslive kanalında e-rotik filimler oynuyomu editör...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...otuzbirbuçuk derecedeki 5B uyduya paketin diğer kanalları ne zaman eklenicek özellikle yetişkin yayınlarını merak ediyom apluslive kanalında e-rotik filimler oynuyomu editör...
    ****** film yokta ****** dans var sansursuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NR1 HD
    NR1 TÜRK HD
    RUDAW HD
    Frekans: 12110 h 27500

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    NR1 HD
    NR1 TÜRK HD
    RUDAW HD
    Frekans: 12110 h 27500
    Kanallar cakma.hd.mi yayin yapiyor cayna usta bakabildinizmi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanallar cakma.hd.mi yayin yapiyor cayna usta bakabildinizmi acaba
    bu üç kanal HD yayın hocam resim aldım fakat sayfada yer kaplamasın diye paylaşmadım resimleri.

Konu cayna tarafından (11-05-2018 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylas.hocam.iyi.olur capsi severim.ben
    Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu üç kanal HD yayın hocam resim aldım fakat sayfada yer kaplamasın diye paylaşmadım resimleri.
    SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Son dakika haberi Tütksatta yayınları kesilen;
    SONY CHANEL
    Planet Türk
    Planet Mutfak
    Planet Cocuk
    kanallarıda bu uyduya geldi şu an yayın var.

Konu cayna tarafından (11-05-2018 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri