Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Digiturkten paketlere haziran 2018 de ZAM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Digiturkten paketlere haziran 2018 de ZAM

Online Faturada yaziyor digiturk zam.yapacakmis haziranda paketlere

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9 sene DİGİTURK kullandım ve 2 sene önce kapattırdım. İyikide kapattırmışım kafam rahat 5 TL TİVİBU 10.85 TL yede Dsmart var evimde. DİGİTURK yapsın bakalım zamları kim alacaksa daha.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Araplar alınca fiyatlar ucuzlar diye umutlandık , ama yanılmışız aylık fiyatları zaten pahalı idi birde zam olunca iyica pahalanır, üye lerde bu bilinçle hareket etmeli. Aynı TFF gibi passoliğ çıkarıp stadların boş kalmasını sağladığı gibi.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

250 lira olsun aylık herkes kapatsın otursunlar kendileri izlesinler paketlerini

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu gidişle BEİN de yakın zamanda devreder. Çünkü çevremdeki çoğu kişi iptal ettirdi ve bu zamdan sonra iptaller dahada çoğalacaktır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlçede tam 8 kisi iptal ettirdi biride ben kurtuldum fiyat pahali

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende iptal ettirecem surem.dolsunda 2 sy dondurma.hakkim.var haziran.temmuz donduracam agustos.eylulu izlerim.gerisi.hikaye.zaten.mac falanda.izlemiyorum.ben.tivibu yeterli
    Alıntı micromaxx52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlçede tam 8 kisi iptal ettirdi biride ben kurtuldum fiyat pahali
    SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...astra uydusu üzerinden card sharing yöntemiyle dünyanın meşhur şifreli paketleri sky-deutschland,movistar espana,hollanda ve avusturya paketlerini izlerim...eutelsat-dijitürke dört yıl önce veda etmiştim pahallı abonelik...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

benım hıc lıg tv paketım olmadı olmasınıda ıstemem bu konuda kafam rahat formlara soyle bır bakıyorumda abone olan bır abone olmayan bın pısman yasasın acık kanallarda spor yapan programlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...dijitürk sinema paketine gerilim ve korku kanalıda eklense keşke yani beinmovies thriller horror yakışırdı platforma şeklinde düşünüyom...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri