Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dolar ve Euro malesef durduralamiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sahi yaa hüseyinciğim ne oldu sana öğle. sen iktidarı çok benimsiyordun. neyse seni yargılamıyorum. ama malesef senin gibi iktidara aldanan bir sürü arkadaş var. allah yardımcımız olsun. önce yazmamakla tereddüt ettim, ama kısmen fikrimi yazmak istiyorum inşallah suç sayılmaz. ülkemizin şu anda bulunduğu durumun tek sebebi iktidarın yanlış politikası ve iktidarın ta kendisi. yazıklar olsun. teessüf ederim. yazık değilmi bu insanlara bu vatandaşlara. zaten vatandaş kimin umurundaki. çalış didin hükümete para öde.
    Sorun bana göre ulke yönetiminde iyi olan kişilerin görevden alınıp yerlerine yeteneksiz birilerinin getirilmesi sanırım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mevzu vatansa gerisi tefarruattır. Dolar ve Euronun yükselişi hayra alamet değil, ülke ekonomisi batık zor günlerin bizi beklediğine işarettir. Onun için A partisi B partisi önemli değil önemli olan ülkemizin zor durumlara düşmemesidir. Unutmayalım 2001 krizini insanlarımızın ekmek almaya parası dahi kalmamıştı. Allah yar ve yardımcımız olsun.
    Aynen hocam sorun dedigin a veya b partisi değil kim çözuyorsa su an çözsün kimsenin seçimi bekleyecek hali kalmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alınan her yanlış karar ve kişisel çıkarlar peşinde koşup akademik insanlar saf dışı edilirse, olacağı bu. biz parti eleştirmiyoruz. yönetim eleştiriyoruz. akp malesef ülkeyi iyi yönetmedi, bizleri getirdiği hale bakın. bence sokaktaki insana sorsanız 100 kişiden 2 gidişattan memnun olduğunu söyler. geriye kala 98 kişi memnu değildir. çözüm aramak gerekir, bu şekilde devam ederse. ülkenin ve vatandaşın sorumluluğunu kim üstlenecek.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam.sen daha once iktidarin.politikasini begeniyordun fikir.mi.degistirdin yada neler.etkili.oldu
    evet iktidarın politikalarını destekliyordum fakat yaklaşık biryıldan itibaren gitmesi gerektiğini düşünüyorum...haaa iktidar sayesinde iş yapıp ihale alsaydım veya birşekilde onlar sayesinde nemalansaydım fikrim yine deyişmezdi...bu tamamen hamur işi fıtrat işi amel işi...ben ve çevremde memnuniyetsizlik had safaya gelmişse,birşeylerin ters gittiği aşikarsa,sende bunlara kör ve sağır kalamassın...benim gibi milyonlar son seçime kadar sabretti destek verdi,5 yıl önce hele hele 10 yıl önceki iktidar özlemi ile fakat geldiğimiz nokta kocabir hiç...savrulan bir iktidar hakkında kendimce eleştirelecek çok yön var fakat şimdilik kabaca bukadar mesaj anlaşılmam için yeterlidir sanırım editör...kolay gelsin...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sahi yaa hüseyinciğim ne oldu sana öğle. sen iktidarı çok benimsiyordun. neyse seni yargılamıyorum. ama malesef senin gibi iktidara aldanan bir sürü arkadaş var. allah yardımcımız olsun. önce yazmamakla tereddüt ettim, ama kısmen fikrimi yazmak istiyorum inşallah suç sayılmaz. ülkemizin şu anda bulunduğu durumun tek sebebi iktidarın yanlış politikası ve iktidarın ta kendisi. yazıklar olsun. teessüf ederim. yazık değilmi bu insanlara bu vatandaşlara. zaten vatandaş kimin umurundaki. çalış didin hükümete para öde.
    arkadaşım aliharbiye dün desteklediğim bugün destegimi çekip eleştirdiğimi beyan ettiğim bir partinin özellikle sosyal ve ekonomik politikalarının sonucu ülkenin bir çıkmaza girdiği ayan beyan görülmesine rahmen sen destekliyordun beyeniyordun demene üzülüyorum....güzel ve iyi şeyler yaptığı için bu ülkede kimler desteklemediki..dün kolkala oldukları ile bugun kırmızı bülten ile aratıyorlar...aratsınlar..iktidar ile çıkar ilişkisi için destek verenler ile memlekette iyi işler oluyor diye destek verenleri karıştırmayalım...çalışıp güzel işler yapsalar yine oyumu veririm fakat bunlardan çok çok uzaklar...erbakan ecevit özal ülke siyasetine damga vurmuş siyasetçiler...dönem dönem başarılarıda vardır fakat bu liderleri biteren çevreleri akrabaları bakanları bürokratları veya danışmanları olmuştur.bugünde yaşanan tamda budur...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çalışıp güzel işler yapsalar yine oyumu veririm fakat bunlardan çok çok uzaklar..
    hüseyin arkadaşım seni kıracak bir şey yazmadım. ve seni eleştirmedimde. kimi desteklersen destekle saygı duyarım. ama her şeyden önce milleti temsil edecek olan kişinin görevini harfiyen yerine getirmesi ve yapmasıdır. eminim sende benim gibi düşünmektesin. önemli olan en güzel kelimeyi sen zaten yazmışsın. bak ne güzel diyorsun....... çalışıp güzel işler yapsalar yine oyumu veririm fakat bunlardan çok çok uzaklar.......iktidarda kim olursa olsun onun asıl görevi vatanı devleti hükümeti ve vatandaşı korumaktır. iyi şeyler yapana bende oyumu düşünmeden basarım. zaten önemli olan asil olup herkesi düşünmektir. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şu anda 4.57 lere inmiş yine çok malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merkez Bankası acil toplandı: Faiz arttı, Dolar böyle çakıldı
    Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamada "Para Politikası Kurulu yakın dönem gelişmelerini değerlendirmek üzere toplanmıştır." denildi.

Toplantı sonrasında Merkez Bankası faiz arttırma kararı aldı. Merkez Bankasından şu açıklama yapıldı:

23 Mayıs 2018 Tarihli PPK Kararı: Geç likidite penceresi borç verme faiz oranı yüzde 13,5’ten 16,5’e yükseltilmiştir.

Yakın dönemde piyasalarda gözlenen sağlıksız fiyat oluşumları ve enflasyon beklentilerinde süregelen yükseliş genel fiyatlama davranışlarına dair riskleri artırmıştır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir Birlik olabilsek çok şey değişecek ama..!!!
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bir Birlik olabilsek çok şey değişecek ama..!!!
    Imkansz hocam bizim.ulke olarak birlik olma sansimiz yok

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri