Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dolar ve Euro malesef durduralamiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dolar ve Euro malesef durduralamiyor

Su saat itibariyle dolar 4.78 euro 5.63 bunun onune gecilmesi gerekiyo yoksa secimden sonra kim gelirse gelsin bittigimizin resmi olacak sanirim

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Su an dolar 4.89

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah sonumuzu hayır etsin durumumuz hiç iç açıcı değil maalesef.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok fazla siyasete girmek istemiyorum ama mudale edin kimse seçimi beklemesin bence bu dolar ve euroyu bir şekilde durdurmak için illa oymu gerekiyor onu anlamıyorum benim kacırdıgım bir nokta mı var acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

a habere ne desem bilmiyorum tamam taraflısın iktidar kanalısın da bizmi yanlış göruyoruz herşeyi turk lirası tarihi rekor kırıyormuş ya ramazan ayındayız bari ekranları böyle şeylerle donaltıp halkı kandırmayın ya hepimiz muslumanız diyoruz musluma muslumanı aldatırmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gidişat malesef hiç iyi değil. daha durun seçimden sonra olacaklar akıllara durgunluk verecek. bir sürü insan aç sefil kalacak. bir çok insan dükkan işyeri kapatacak. işsizlik. yokluk. açlık. sefalet. hırsızlık. dolar ve euro fırlamaya devam ediyor. allah sonumuzu hayır eylesin durum çok çok kötü ve vahim. bir çok insandan bu gidişattan çok memnun, hiç bir şey olmamış gibi yaşamına devam ediyor.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

24 hazirana kadar isterim ortam dahada beter olsun,çünki bunlar başka türlü gitmez...zaten seçimlerin1,5 yıl öne alınma sebebide ekonominin giderek krize gitmesiydi...işinden aşından kazancından memnun olan vermeye devam etsin...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    24 hazirana kadar isterim ortam dahada beter olsun,çünki bunlar başka türlü gitmez...zaten seçimlerin1,5 yıl öne alınma sebebide ekonominin giderek krize gitmesiydi...işinden aşından kazancından memnun olan vermeye devam etsin...
    Hocam.sen daha once iktidarin.politikasini begeniyordun fikir.mi.degistirdin yada neler.etkili.oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mevzu vatansa gerisi tefarruattır. Dolar ve Euronun yükselişi hayra alamet değil, ülke ekonomisi batık zor günlerin bizi beklediğine işarettir. Onun için A partisi B partisi önemli değil önemli olan ülkemizin zor durumlara düşmemesidir. Unutmayalım 2001 krizini insanlarımızın ekmek almaya parası dahi kalmamıştı. Allah yar ve yardımcımız olsun.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sahi yaa hüseyinciğim ne oldu sana öğle. sen iktidarı çok benimsiyordun. neyse seni yargılamıyorum. ama malesef senin gibi iktidara aldanan bir sürü arkadaş var. allah yardımcımız olsun. önce yazmamakla tereddüt ettim, ama kısmen fikrimi yazmak istiyorum inşallah suç sayılmaz. ülkemizin şu anda bulunduğu durumun tek sebebi iktidarın yanlış politikası ve iktidarın ta kendisi. yazıklar olsun. teessüf ederim. yazık değilmi bu insanlara bu vatandaşlara. zaten vatandaş kimin umurundaki. çalış didin hükümete para öde.
    LEBEN ?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri