Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Dolar ve Euro malesef durduralamiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aslında perşembenin gelişi çarşambadan belli idi.geldiklerinde 200 milyar borç vardı şu an itibariyle bir trilyon(rakamla yazamıyorum sayfa yetmez) yaptıkları sıcak para ile memleketi yönetmek,yada bir dünya vergi almak,benzin 6 lira 4lirası vergi,100 liralık elektrik faturasının 50 lirası,yabancı araçların vergisi yüzde 60ile yüzde 150 arasında.Her ay cari açık üç beş milyar civarında,üretim yetersiz olduğu sürece bu netice kaçınılmazdı.Burada halk olarak elbette bizimde suçumuz var,çok aşırı lükse alıştık,sebepleri uzatabiliriz,düzelirmi derseniz biz düzelmedikçe mümkünü yok,Allah bu günlerimizi aratmasın,kalın sağlıcakla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben böyle vergi düzenegi görmedim sağdan soldan duyumlarla değil birebir kendi yasadıgım ve cevremde gördügüm vergi durumları öyle böyle değil

-sıfır araclardan alınan %45 ötv % 18 kdv vergiler =%63 50 bin tl degerinde olan bir araba 80 -85 bine geliyor

-her ay cep telinden alınan vergiler- telsiz kullanımı ücreti

-ssk ve bagkur primleri su anda en düşük bagkur primi 600 tl civarında daire kira parası öder gibi her ay karsımıza cıkıyor

-elektrikten alınan dagıtıcı şirketi koruyan kaçak kullanım bedeli ve trt bandrolu

-her geçtigimiz yoldan alınan fahiş hgs ulasım bedelleri

-meyve suları soda ve benzeri seylere uygulanan en son ötv zamları

-dolar ve euroya baglı beyaz esya ve elektronik esyaların ötv ve kdv oranları

-12 ayda b ir yapılan mtv zammı ve buna eklenen ötv zammı

saymakla bitmiyor yazacaktım shura kadar moralimiz bozulur diye yazmıyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Temel amca cumhurbaskanindan fazla izlenmis demekki vatandas yeni liderler pesinde ekonomiye.mudale.edilmedikce.kimse.oy.moy.beklemesin bence.tum.partiler.adina.soyluyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben böyle vergi düzenegi görmedim sağdan soldan duyumlarla değil birebir kendi yasadıgım ve cevremde gördügüm vergi durumları öyle böyle değil

-sıfır araclardan alınan %45 ötv % 18 kdv vergiler =%63 50 bin tl degerinde olan bir araba 80 -85 bine geliyor

-her ay cep telinden alınan vergiler- telsiz kullanımı ücreti

-ssk ve bagkur primleri su anda en düşük bagkur primi 600 tl civarında daire kira parası öder gibi her ay karsımıza cıkıyor

-elektrikten alınan dagıtıcı şirketi koruyan kaçak kullanım bedeli ve trt bandrolu

-her geçtigimiz yoldan alınan fahiş hgs ulasım bedelleri

-meyve suları soda ve benzeri seylere uygulanan en son ötv zamları

-dolar ve euroya baglı beyaz esya ve elektronik esyaların ötv ve kdv oranları

-12 ayda b ir yapılan mtv zammı ve buna eklenen ötv zammı

saymakla bitmiyor yazacaktım shura kadar moralimiz bozulur diye yazmıyorum

Sevgili arkadaşım çok güzel detayla yazmışsın eline sağlık. ben bunlara her zaman yazıyorum. çalış hükümete öde. hükümet ne yapıyor?... ben onuda yazıyım. senin sadece nefes alıp vermeni sağlıyor. geleceğin için çoluk çocukların için yaşlılığın için kenara 1 para koyamasın çalış vergi teberrum vs vs öde diyor. ben hakkımı helal etmiyorum. her faturada çabası kazıklar var. her şey astronomik ve değerinde çok fazla. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Temel amca cumhurbaskanindan fazla izlenmis demekki vatandas yeni liderler pesinde ekonomiye.mudale.edilmedikce.kimse.oy.moy.beklemesin bence.tum.partiler.adina.soyluyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

malesef yaşam döngüsüne baktığımız zaman, yaşamın saçmalıktan başka bir şey olmadığını görüyoruz. buyrun hep beraber bu toplumda yaşayalım...... ALO MARSA GİTMEK İSTİYORUM. FATURA BEDEL ÖDEMEKTEN BIKTIM YETERRRRR.......
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dün doları düşürdük dediler ancak şu an itibari ile yine 4.70 lerin üstüne çıktı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    malesef yaşam döngüsüne baktığımız zaman, yaşamın saçmalıktan başka bir şey olmadığını görüyoruz. buyrun hep beraber bu toplumda yaşayalım...... ALO MARSA GİTMEK İSTİYORUM. FATURA BEDEL ÖDEMEKTEN BIKTIM YETERRRRR.......
    Marsa gidip kurtulmak lazım çare kalmadı marsa ayak basan ilk turk olmak istiyoruz nasa duy sesimizi
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eminimki biz oraya gidersek orayı kirletmeyiz. ama amerikalılar bizden önce giderse. orası yaşanmaz hale gelecektir. yanii onlardan önce harekete geçmek gerek.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri