Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: digitürk film ve dizi kanallarındaki memnuniyetiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo digitürk film ve dizi kanallarındaki memnuniyetiniz

arkadaşlar...digitürk aboneleri özellikle film ve dizi kanallarındaki memnuniyet derecenizi merak ettim yapımların kalitesi ve yeniliği açısından düşüncelerinizi alayım süpersat...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...digitürk aboneleri özellikle film ve dizi kanallarındaki memnuniyet derecenizi merak ettim yapımların kalitesi ve yeniliği açısından düşüncelerinizi alayım süpersat...
    Valla ben dt deki filmleri cok fazla seyretmedim action ve stars kanalinda rocky gelecege donusleri izledim dublajlari cok iyiydi ama genel.olarak tivibusecizle daha iyi ben 2 ay dondurdum devam etmeyecem kesinlikle

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...editör...ülkemizdeki rtük lisanslı tv kanallarında sansür devam ettikçe gösterilen diziler ve filimler kesintiye uğradıkça bence yapımları yabancı kanallardan seyretmeye devam derim zira astra 1 kr uydusuna takılmayı sürdürüyom...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri