Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Uydu alıcısı arıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ye2000hd nasıldır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kvstb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ye2000hd nasıldır
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kvstb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam bu bahsettiğiniz özellikler süreli mıdır? Iptv xtream youtube şifreli kanallar demişsiniz. Atıyorum 1 yıl ücretsiz sonra ücretli falan mı yoksa ömür boyu ücretsiz mi? Bana uzak teknolojiler. Cx fta ne bilmiyorum fiyatlara bakayım.
    firmanın yüklediğic ccam 18 ay free iptv bir yıl vod sürekli enderde olsa belki vod bölümünde gecici sorun olabilir youtube sürkli xtream bölümü ücretli aldığınız m3u panelini veya forumda paylaşılan iptv panelini yükleyebilirsiniz cx
    2000hd cihazının kasalı olanı fta modeli ucuz olduğundan diğerleri kadar stabil olmayabilir bende kasalı modeli cx var
    ayrıca astra4a uydusunda povervu şifreleme sistemi ile izlenen türkçe belgesel kanallarını izleyebilirsiniz

Baldemir üstat video paylaşmış izleyin
    Konu cafi tarafından (29-06-2018 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

hocam bu videoda euesat uydusundaki şifreli kanalları hiç bir şey yapmadan açıyor cihaz. Eurosport 2 misal tıklıyor açılıyor. Bu ne ile oluyor? bu dediğiniz 1 yıllık server falan dediğiniz olay bu mu yoksa bu olay cihazı kullandığım süre boyunca geçerli olacak mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cafi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    firmanın yüklediğic ccam 18 ay free iptv bir yıl vod sürekli enderde olsa belki vod bölümünde gecici sorun olabilir youtube sürkli xtream bölümü ücretli aldığınız m3u panelini veya forumda paylaşılan iptv panelini yükleyebilirsiniz cx
    2000hd cihazının kasalı olanı fta modeli ucuz olduğundan diğerleri kadar stabil olmayabilir bende kasalı modeli cx var
    ayrıca astra4a uydusunda povervu şifreleme sistemi ile izlenen türkçe belgesel kanallarını izleyebilirsiniz

Baldemir üstat video paylaşmış izleyin
    Hocam çok özür diliyorum ancak yazdıklarınız arasında noktalama işaretleri olmayınca, terimleri de ben anlayamayınca neyden bahsettiğinizi algılayamadım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle cccam ve iptv youtube vod özleliklerinden faydalanmak için cihaza kablolu veya koblosuz internet bağlantısı olması gerekir
    free server ile hotbirid ve astra uydusunda ki şifreli kanaları izleyebilirsiniz
    firmanın yüklediği iptv ile çeşitli ülke kanalarını izleyebilirsiniz artı xtream bölümüne ücretli veya nete bulduğunuz m3u iptv yükleyebilirsiniz
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cafi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle cccam ve iptv youtube vod özleliklerinden faydalanmak için cihaza kablolu veya koblosuz internet bağlantısı olması gerekir
    free server ile hotbirid ve astra uydusunda ki şifreli kanaları izleyebilirsiniz
    firmanın yüklediği iptv ile çeşitli ülke kanalarını izleyebilirsiniz artı xtream bölümüne ücretli veya nete bulduğunuz m3u iptv yükleyebilirsiniz
    bu next cihazlarda free server kullanım boyunca ücretsiz mi hocam? yoksa belli süre mi faydalanabiliyoruz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

free server genelde bir yıl ücretsiz fakat ilginçtir bundan önce next sarı amigo vardı nisan 2014 te aldım çıkan yazılımlara free server sürekli uzatıldı ve devam ediyor
    paylaşmak güzeldir

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri