Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Uydu alýcýsý arýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon9 Uydu alýcýsý arýyorum.

Bugüne kadar kablo tv kullanýyordum. Taþýndýðýmýz yerde yok. Böyle olunca uydu kullanma durumu kararlaþtýrýldý.

Gidip 50-100 tl bir uydu alýcýsý alacaktým ki araþtýrdýkça kafam allak bullak oldu.

"h625 yayýna geçilecek baþkasýný alma ilerde çalýþmaz" dan tut, "þu cihaz sd de diyi hd de kötü" ya da tam tersi veya kanal geçiþleri vs.

Türksattaki kanallar bana fazlasýyla yetiyor. Apartmanýn çatýsýnda 2 çanak varmýþ. biri türksat ama diðeri ne bilmiyorum açýkçasý.

Televizyonum full hd ancak akýllý deðil. Chromecast kullanýyorum yanýnda onu akýllý yapmak için.

1- Bana görüntü kalitesi sd de de hd de de iyi olan, kanal geçiþleri iyi fiyat performans açýsýndan uygun bir düz uydu alýcýsý tavsiyesi verebilir misiniz? h625 olayý doðru mu bilmiyorum ancak ben h625 olarak 300 tl den aþaðý ürün bulamadým ki bu benim kullanýmým açýsýndan þu an çok saçma bir bedel olur. Sizler gibi ip tv ya da baþka olaylar açýsýndan kullanmýyorum cihazý.

2- Ethernet ya da wifi giriþi olan cihazlar var. onlardan alsam online film sitelerinden film sýkýntýsýz izleyebilir miyim kendi tarayýcýlarý vasýtasý ile? Çok fazla yorum var. Kimi flash açmýyor kiminde o kodek yok kiminde þu var bu yok vs. Eðer öyle ise wifi ya da ethernet giriþli bir cihaz almak benim chromecast'i devre dýþý býrakacaðýndan buna da yönelebilirim.

Televizyon kullanýmýmýz belirttiðim gibi tr kanallarý tlc vs. onun dýþýnda haftada 2-3 belki 1-2 film izlerim internetten.

bana kafamý daha da allak bullak etmeden al arkadaþ 150 tl þu cihaz vs diye tavsiyeniz olur muydu efem?
    kendimi aselsanda staj yapýyor gibi hissetmeye baþladým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kafana çok takma bir hd cihaz al. yeter. sadece türksat kanallarý yeter diyorsan, yaklaþýk 100 lik bir cihaz iþini görür. marka önemli deðil. marka olsun diyorsan o zaman kesenin aðzýný açacaksýn.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kafana çok takma bir hd cihaz al. yeter. sadece türksat kanallarý yeter diyorsan, yaklaþýk 100 lik bir cihaz iþini görür. marka önemli deðil. marka olsun diyorsan o zaman kesenin aðzýný açacaksýn.

Hocam türksat yayýnlarý yetiyor. Ancak 4 þey devreye giriyor o aþamada.

1- devamlýlýk (h625 e geçilirse kullanamayacak mýyým). þu an goldmaster 72400 cihaz var misal. hd yayýnlarý göstermiyor. ses var görüntü yok. yayýn hatasý yazýyor. sanýrým böyle bir durumdan dolayý.

2- tuner gücü

3- geçiþ hýzý

4- görüntü kalitesi

Bunlarý düþündüðümüzde hangi cihazý tavsiye edersiniz?
    Konu kvstb tarafýndan (28-06-2018 Saat 17:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next machina 3d al rahatina bak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet sevgili editör arkadaþýmýz en iyi cihazý sana tavsiye etmiþ. aynýsýný bende evde kullanýyorum, harika bir cihaz. çok seri ve mükemmel çalýþan bir cihaz. h625. unut bu cihaz en iyi seçim. türksat hot bird ip tv cccam. her þey full ve seri bir cihaz.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

H265 unut derken hocam edindiðim bilgi yanlýþ mý? Eðer öyle ise içimi rahatlattýnýz =) dediðiniz cihaza bakayým. Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet sevgili editör arkadaþýmýz en iyi cihazý sana tavsiye etmiþ. aynýsýný bende evde kullanýyorum, harika bir cihaz. çok seri ve mükemmel çalýþan bir cihaz. h625. unut bu cihaz en iyi seçim. türksat hot bird ip tv cccam. her þey full ve seri bir cihaz.
    Hocam machina 3d bütçeyi baya aþýyor.

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Next machina 3d al rahatina bak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tavsiyemdir iptv özeliði ile firmanýn yüklediði iptv kanallarý +10 farklý xtream ile m3u yükleme +usb ile iptv yükleme +yüzlerce yüklü film +youtube +hotbirid ve astra 19 uydusundaki þifreli kanallarý izleme vesaire
    not bu cihazýn bire bir ayný olan cx kasalýsý var fiyatý biraz fazla
    +ayný isim altnda fta olaný var fta olan oldukça ucuz
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

tavsiyemdir iptv özeliði ile firmanýn yüklediði iptv kanallarý +10 farklý xtream ile m3u yükleme +usb ile iptv yükleme +yüzlerce yüklü film +youtube +hotbirid ve astra 19 uydusundaki þifreli kanallarý izleme vesaire
    not bu cihazýn bire bir ayný olan cx kasalýsý var fiyatý biraz fazla
    +ayný isim altnda fta olaný var fta olan oldukça ucuz
    Hocam bu bahsettiðiniz özellikler süreli mýdýr? Iptv xtream youtube þifreli kanallar demiþsiniz. Atýyorum 1 yýl ücretsiz sonra ücretli falan mý yoksa ömür boyu ücretsiz mi? Bana uzak teknolojiler. Cx fta ne bilmiyorum fiyatlara bakayým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sizin önerdiðiniz 297 cx olan 350 fta olan 150 civarý. Peki kullaným açýsýndan farklarý nedir

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri