Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Goldmaster 72400 yayın hatası ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 Goldmaster 72400 yayın hatası ?

İyi forumlar. Evde goldmaster 72400 hd uydu alıcısı var. 3 4 yıl önce hd televizyon ile hdmi kablo ile kullanıyorduk. Daha sonra cihazı evdeki ikinci tüplü televizyona scart ile bağlayıp kullanmaya başladık. 3 4 yıldır öyle kullanıyorduk.

Geçenlerde cihazı aldım başka bir evdeki hd televizyona bağladım. Kanalları arattım ayarları yaptım. İlk başta her şey güzel gibi geldi ancak hd yayınlarda ses olduğunu görüntü olmadığını farkettim.

Misal kanal D normal yayını düzgün, kanal D hd yayını ekranda yayın hatası yazıyor ses var görüntü yok.

Bu durumu nasıl çözeriz? ben bir ayarını mı bozdum acaba bir türlü beceremedim.

İnternette çözüm olarak uydudan güncelleme yap şu ferekansı gir diyor ancak ben girdiğimde güncelleme bulamıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12380 v 27500 frekansini.network arama acik sekilde arama yaptirin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    12380 v 27500 frekansini.network arama acik sekilde arama yaptirin.
    Uydudan güncelleme kısmında diyorsunuz sanırım. Şimdi tekrar yaptım. Güncelleme kontrol ediliyor deyip kayboluyor. Eskiden (yıllar önce) indirir kurardı bu ekranda.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Acaba görüntü ayarlarını falan mı bozdum. Pal falan diye ayarlar var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam cihaz hd değilmiş =) ancak hdmi çıkışı varmış. Sıkıntı buymuş =)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kvstb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam cihaz hd değilmiş =) ancak hdmi çıkışı varmış. Sıkıntı buymuş =)
    Aynen.daha snra.aklima.geldi benimde.soracaktim.o cihaz.hd.mi.diye siz.cevaplamissiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri