Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Hangi Platformalara Uyesiniz? (Birden Fazla Seçenek Seçebilirsiniz)

Katılımcı sayısı
127. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DigiTürk

30 23.62%
  • D Smart

29 22.83%
  • Tivibu

25 19.69%
  • FilBox

26 20.47%
  • TeleDünya / Kablo TV

8 6.30%
  • Uydu Yayıncılığı

75 59.06%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hangi Platformalara Uyesiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tüm Kuruluşları Bir Araya Getirip Tüm Türkiye.ye Yayınları Verselerde Çanak Anten Kirliliginden Kurtuluruk VALLAHİ
    Bu seferde rekabet kalmaz tek elden yüksek fiyatlarla platforma üye oluruz. Bakın Süper Lig maçları DİGİTURK'un elinde ve istediği gibi at koşturuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...next hc 12 settopbox üzerinden lcd televizyonumuzdan izlediğimiz teledünya kablolu yayını ve astra carsd sharing uydu yayınıyla netflix ve turkcell plus şebekelerine apple tv settopbox üzerinen aboneyiz üstelik bilgisayarımdan beleş tv exe programını ve akıllı telefonumdan filmon tv programını seyrederiz...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydu yayıncılığı derim platformları izlenecek çekiciliği yok gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu seferde rekabet kalmaz tek elden yüksek fiyatlarla platforma üye oluruz. Bakın Süper Lig maçları DİGİTURK'un elinde ve istediği gibi at koşturuyor.
    Beni Kastım Tüm Platformlar Bir Araya Gelip Asgari bir Fiyatla İnsanların Seyretmesi Yayınları O,da Nerde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir yıl digitürk kullandım BEIN sport geçince fiyatları yükselttiler. İkinci yılı devam ettirmedim.4 Yıldır TİVİBU belgesel sinema paketim var fazlasıyla yeterli oluyor.

Ama benim için önemli olan motorlu çanağım.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

D-Smart tüm kanallar açık modül üyelikle izliyorum 17 TL ödüyorum.2 yıl tahaddüt bu ayın sonunda doluyor,galiba üyeliğe devam etmeyeceğim.Tivibu süper paket kullanıyorum 1 sene olacak Eylül ayında ona da 7,5 TL ödüyorum.Tivibu dan daha memnunum aslına bakarsanız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dsmart modül mega paket + Dsmart Go (Aylık 10tl/ yıllık 120 peşin ödeme)
    Filbox modül (yıllık 48tl peşin ödeme)
    Netflix 4K (ortak üyelik aylık 10tl.)
    Konu A.Bozoğlu tarafından (08-07-2018 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

turksat uydu kullanıyorum bedava ext 4k cıhazım var süper herkese tavsıye ederım ucret odemeyın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Filbox modül (yıllık 48tl peşin ödeme)
    Netflix 4K (ortak üyelik aylık 10tl.)

Ustam yeni üye olmak istersek aşağıdaki belirttiğiniz fiyat nakadar olur, Dsmart mega paket için belirttiğiniz rakam çok iyi fiyat
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustam yeni üye olmak istersek aşağıdaki belirttiğiniz fiyat nakadar olur, Dsmart mega paket için belirttiğiniz rakam çok iyi fiyat
    giriş paketi 19 tl yazıyor ustad burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. varda mega paket cok fazladır eski abonelere veriyorlar o fiyatları pazarlık yapılırsa tabi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri