Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Basketbolun yeni adresi TİVİBUSPOR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 Basketbolun yeni adresi TİVİBUSPOR

Türk Telekom Tivibu, Tahincioğlu BSL ve Kadınlar Basketbol Ligi yayın haklarını aldı.

Yayın hakları 3 yıl süre ile Türk Telekom Tivibu'da olacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evde türk Telekom telefon ve internet var bunun için tivibunun kampanyası yok sanırım sadece cep faturalı hatlara mı kampanyası var ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evde türk Telekom telefon ve internet var bunun için tivibunun kampanyası yok sanırım sadece cep faturalı hatlara mı kampanyası var ?
    üstad tahattüt varsa tivibu ip tv abone olmak istiyorum de uygun fiyat verirlar büyük ihtimal iptv yayını iyi tivibunun hızınızda sorun yoksa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstad tahattüt varsa tivibu ip tv abone olmak istiyorum de uygun fiyat verirlar büyük ihtimal iptv yayını iyi tivibunun hızınızda sorun yoksa
    evet evde kullandığım internet ve ev telefonunda taahhüt var , internet hızım iyi 35 mb ve torrent indirim yaparken 38 mb dahi yükseliyor tivibu iptv istersem bana cihaz mı verecekler nasıl olacak veya bende next macina 3D cihaz bar onda izlemem için bana iptv m3u listemi veririler ? teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sana tivibu cihazi verirler modemin arkasindan ethernet kablosu takarlar sende izlersin m3u liste vermiyorlar.tvde smart ekranda tivibu varsada izlersin yayinlari

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri