Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: PHILPS 50PUK6400/12DVB-S4KUHD ANDROID SMART LED TV

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart PHILPS 50PUK6400/12DVB-S4KUHD ANDROID SMART LED TV

Dostlar 25-09-2015 tarihinde 4K PHILPS 50PUK6400/12DVB-S4KUHD ANDROID SMART LED TV Aldım trtv1 henüz yeni başladığından o günlerde mağazadan deneyip alma imkanı bulamadım daha sonra servise gidip neden 4k yayını izleyemiyoruz kardeşim 4K izleyeceksiniz dediniz kanal üstüne geldiğimde VİDEO FORMATI DESDEKLEMİYOR uyarısı alıyorum dedim servis yetkilisi bana firma internetten yazılım gönderecek yakın zamanda izleme imkanına sahip olacaksınız diyeli yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen hala 4K yayını izleme imkanına kavuşamadık PHILPS yetkililerine soruyorum buradan bir tüketici olarak güvenerek aldığımız avrupanın en iyi markası neden bu durumlara göz yumuluyor... neden tüketicilere bir çare bulunmuyor anlamış değilim tek çare TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞ VURMAK yazık 2 yık garanti + 1 yıl sgorta yaptırıp almış olduğum cihaz 4K yayınına uygun değil yada güncelleme ile gelmesini beklediğimiz yazılım ne zaman gelecek oda belli değil umuyorum birileri sesimizi duyar saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TRT 4K frekansını giriyorsundur abi demi guncel frekansı varya su anda tv 4k ise 4k yayını izlemeniz lazım öyle şeymi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadım trt1 4k tvnin üstüne geliyorum beklememe rağmen VİDEO FORMATI DESDEKLENMİYOR uyarısı alıyorum netten iki kere firme güncellemesi yaptım ne yazık 4K yayını izleyemiyorum aldığım bayiye bugün yine sordum bu seriyi alanların hiç biri izlemediğini söylediler... firma tekrar güncelleme yollayıp bu sorunu gidermeye çalışıyor dedi hatta tekrar tekrar kanal taratarak kanal güncellemesi yapıyorum belki tp yanlış olabilir diye TRT1 4K üstüne geliyorum kanal sesi gelmesine rağmen görüntü yok gelmiyor (((((VİDEO FORMATI DESDEKLENMİYOR)))) uyarısı alıyorum....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstadım trt1 4k tvnin üstüne geliyorum beklememe rağmen VİDEO FORMATI DESDEKLENMİYOR uyarısı alıyorum netten iki kere firme güncellemesi yaptım ne yazık 4K yayını izleyemiyorum aldığım bayiye bugün yine sordum bu seriyi alanların hiç biri izlemediğini söylediler... firma tekrar güncelleme yollayıp bu sorunu gidermeye çalışıyor dedi hatta tekrar tekrar kanal taratarak kanal güncellemesi yapıyorum belki tp yanlış olabilir diye TRT1 4K üstüne geliyorum kanal sesi gelmesine rağmen görüntü yok gelmiyor (((((VİDEO FORMATI DESDEKLENMİYOR)))) uyarısı alıyorum....
    o tv deki cihaz hd dir ustad 4k olsa hemen gelmesi lazım bendede var trt4k hemen geliyor goruntu kalitesi müthiş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

garanti henüz dolmadı firmaya geri göndereceğim sanıyorum aldığım bayi yardımcı olacak pazartesi günü 2+1 yıl sigortalı bir cihaz bilgi ve yardımın için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    o tv deki cihaz hd dir ustad 4k olsa hemen gelmesi lazım bendede var trt4k hemen geliyor goruntu kalitesi müthiş
    sanıyorum anladığım kadarı ile içersindeki uydu cihazı sadece HD yayınlarına uygun 4K yayınlarını desdeklemediği içinmi izlenmiyor??? o zaman fabrika çıkışı hatalı olabilir ama servis yetkilileri İNTERNETTEN GÜNCELLEME GÖNDERİP FİRMA bu cihazların sorununu halledeceklerini söylemişlerdi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sanıyorum anladığım kadarı ile içersindeki uydu cihazı sadece HD yayınlarına uygun 4K yayınlarını desdeklemediği içinmi izlenmiyor??? o zaman fabrika çıkışı hatalı olabilir ama servis yetkilileri İNTERNETTEN GÜNCELLEME GÖNDERİP FİRMA bu cihazların sorununu halledeceklerini söylemişlerdi
    aynen abi cihaz hd cihaz tv içindeki yazılım gonderse ne olacak 4k uydu cihazları farklı formattan yayın alıyor hd cihaz olan herkeste trt4k yayını cıkıyor ama format desteklemedigi için yayın gelmiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri