Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Kullanacaðým kredi hakkýnda bilgi almak istiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kullanacaðým kredi hakkýnda bilgi almak istiyorum.

Merhaba saygý deðer arkadaþlar. ben allah nasip ederse inþallah temmuz 2018. emekli olacam. ve askerlik borcum dahii kiþisel birikmiþ eski borç var yanii toplamda 73000 bin lira bankadan kredi kullanmayý düþünüyorum. merak ettiyim. ben bu 73000 bin lirayý geri olarak kaç ayda ödeyecem. ve toplam kaç lira yatacak. altýmda yaklaþýk 75 bin lira deðerinde araç var. ana para eðer çok faiz yemiyecekse altýmdaki aracý satmak istemiyorum. ama çok faiz yiyecekse aracý satmak daha akýllý olacak. görüþlerinize ihtiyacým var.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla hocam krediler cok fazla hiç banka iþine girme bence 75 bin kredi cekersin bakalým geri dönüþün kaç tl ben sana akþam hesap cýkartýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tahminime göre geri ödeme süresi en az 60 ay ve toplamda en az 115 bin lira ödenecek sanýrým. ama ne kadar doðru bilmiyorum. alacaðým aylýk 1450 tl imiþ. sgk dairesi öðle dedi. bu aralar banka faizleride yükseldi. faiz olarak yaklaþýk 30-35 bin lira para tutuyor akýl karý deðil diye düþünüyorum. büyük ihtimal aracý satýlýða çýkaracaðým. daha akýllý bir davranýþ diye düþünüyorum.

Nötig. SGK'da çalýþýp Ýþlemlerimi takip eden arkadaþ þimdi beni aradý. bende ona banka faiz oranýný sordum. en az 1.26 dedi bana.
    Konu aliharbiye tarafýndan (11-07-2018 Saat 11:45 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Yazýya ekleme yapýldý.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tahminime göre geri ödeme süresi en az 60 ay ve toplamda en az 115 bin lira ödenecek sanýrým. ama ne kadar doðru bilmiyorum. alacaðým aylýk 1450 tl imiþ. sgk dairesi öðle dedi. bu aralar banka faizleride yükseldi. faiz olarak yaklaþýk 30-35 bin lira para tutuyor akýl karý deðil diye düþünüyorum. büyük ihtimal aracý satýlýða çýkaracaðým. daha akýllý bir davranýþ diye düþünüyorum.
    bankayla ugraþma ustad modern tefeciler onlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri