Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Next Machina 3D Super ve Combo'da 3D performansı hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Machina 3D Super ve Combo'da 3D performansı hakkında

Yıl 2018, sizce bu cihaz(lar) hala alınabilir mi yoksa 4K+3D versiyonlarını mı beklemek lazım. Ben özellikle 3d Super veya 3D Combo super cihazlarıyla ilgileniyorum. Benim için 3D performansı önemli.

Bu konuda tecrübesi olan var mı? 3D filmleri USB üzerinden sorunsuz oynatabiliyor mu? Basit bir Android TV box'ım var ve 3d filmleri çok rahat izleyebiliyorum. Şimdi 3d özelliği olan bir uydu alıcıya geçmek istiyorum. Bu cihaz tatmin edici bir performans veriyor mu?

Bir de 3D Super ve 3D Super Combo cihazlarda HDMI 1.4a desteğinin olması dikkatimi çekti. Next Machina 3D'de HDMI desteği 1.3a'da kalmış. Üstelik 2D to 3D çevriminde derinlik efektinin olmadığı yazıyor özelliklerinde. Super ve Super Combo da ise derinlik efektinin kullanıcı ayarlı olduğu yazıyor. Bu özellikleri kullanıp test eden oldu mu acaba?

Bu konuda bilgi verebilen olursa çok sevinirim.

Sağlıcakla kalın,

Erdoğan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Her İki Cihazıda Kulandım İkiside İyi Cihaz Super Modeli Modül Girişli Combo Modeli Kart Girişli Tek Fark Bu Seri Cihazlar Acelen Yoksa 4K Modelerini Bekle Derim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Her İki Cihazıda Kulandım İkiside İyi Cihaz Super Modeli Modül Girişli Combo Modeli Kart Girişli Tek Fark Bu Seri Cihazlar Acelen Yoksa 4K Modelerini Bekle Derim
    Teşekkür ederim yanıt için. Peki cihazların 3D performansını deneme fırsatınız oldu mu? Özelliklerinden bir tanesi 2D yayını 3D'ye çevirebilmesi. Bunu test edebildiniz mi? Derinlik efekti verebiliyor mu? Ya da orjinal 3D bir filmi sorunsuz oynatabiliyor mu?

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Erdoğan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next Machina 3D goruntuyu 3d ye cevirse bile tv nin goruntusu 3d mi olması lazım yoksa buna ihityac yokmu acaba ?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Next Machina 3D goruntuyu 3d ye cevirse bile tv nin goruntusu 3d mi olması lazım yoksa buna ihityac yokmu acaba ?
    Evet bu doğru, ama zaten benim BenQ MX522p 3D DLP projektörüm var. Elimdeki basit bir 3D Android TV boxımla normal 3D filmleri rahatlıkla izliyorum. Eğer alırsam Next machina 3D Super Combo'yu da bu 3D projeksiyona bağlayacağım. Fakat 3D performansından emin olmak istiyorum.

Hem native 3D filmleri hem de normal 2D yayını 3D'ye çevirdiğindeki performansını deneyen yok mu hiç acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Erdogan Er Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet bu doğru, ama zaten benim BenQ MX522p 3D DLP projektörüm var. Elimdeki basit bir 3D Android TV boxımla normal 3D filmleri rahatlıkla izliyorum. Eğer alırsam Next machina 3D Super Combo'yu da bu 3D projeksiyona bağlayacağım. Fakat 3D performansından emin olmak istiyorum.

Hem native 3D filmleri hem de normal 2D yayını 3D'ye çevirdiğindeki performansını deneyen yok mu hiç acaba?
    hepsiburadadan alın denersiniz begenmezsiniz geri gönderirisiniz bence hepsi burada problem yaratmıyor iadelerde
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Slm gerekli bilgiler arkadaşlar tarafından verilmiştir karar sizin erdogan bey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri