Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Digitürk Ağustos 2018 güncel tarifeleri 2018-2019 Sezonu Fiyatları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Film Digitürk Ağustos 2018 güncel tarifeleri 2018-2019 Sezonu Fiyatları

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

30 eylülde abonelik bitiyo digiturk kendi izlesin bu fiyata

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fiyatlar çok ama çok yüksek geldi bana.

Gelir durumuna göre asgari ücreti taban alırsak bu fiyata 4-5 komşu ancak izler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Adamlar dekodere bile para istiyor sagem IQ Plus cihaza 15 tl aylık

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Adamlar belliki elit kesime hitap etmek istiyorlar galiba. Ucuz abone demek çok masraf demek. Her birine yollayacağın teknik servis ekstra masraf. Ama bu şekil nasıl bir yol izleyecekler merak ediyorum doğrusu. Bu masrafı hafifletmenin tek yolu alt lisanslamayla diğer platformlarada maçları verse çok iyi olur. Diğer platformların ucuza vermesinden korkuyorsa maçları ayrı paket yaptırıp belli bir taban fiyat şartıyla verebilir. Bu şekilde hem kendisi kazanır hemde maçları izlemek isteyen binlerce kişi daha ucuza daha kaliteli yayın izler. Buna daha bir çok örnekleri var. Misal National Geographic kanalları sadece DİGİTURK'te idi ne oldu D-Smart ve TİVİBU da ekledi bunları DİGİTURK belgesellere etkisi oldumu hayır. EPL maçları sadece DİGİTURK'te idi şimdi D-Smart ve TİVİBU'da da varlar yine etkiledimi DİGİTURK'ü hayır. Süper Lig maçlarınıda ortak vermeleri gerekiyor yoksa DİGİTURK'ün hali vahim.
    Konu Hikmet™ tarafından (01-08-2018 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şampiyonlar ligini sitelerine eklemişler yeni abonelere hediyeymiş
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biz dijitürk ilk maçları aldığından beri üyeyiz ve geçtiğimiz yıl türkiye ligi ve yabancı yayınladığı ligleri izleyebiliyorduk maç yayınlarına üyelik var şimdi yeni sezonda aylık 100.00 TL mi olacak spor pakedi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz dijitürk ilk maçları aldığından beri üyeyiz ve geçtiğimiz yıl türkiye ligi ve yabancı yayınladığı ligleri izleyebiliyorduk maç yayınlarına üyelik var şimdi yeni sezonda aylık 100.00 TL mi olacak spor pakedi ?
    öleymiş oda kredi kartına teklif fiyatıymış sagem kullanırsan cihazı 15 tlde kira bedeli istiyorlarmış
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugun digiturkle işim sona erdi 6 ay 64 tl diğer ay 130 tl sporun yıldızı paketini teklif ettiler sagem cihaz dahil değilmiş. ben kabul etmedim maç izlemiyorum dedim sonra giriş paketini 13.50 6 ay diğer 6 ay 26 tl dedi sanırım 6 ay da dizi paketi hediye sagem cihaz hediye değil dedi ben yine kabul etmedim digiturk maceram bitmiş oldu
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fıatlar korkunc ucmus.sanırım cok kımse ıptal edecek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri