Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Kia sportage 2.0 crdi araçlar nasıl.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kia sportage 2.0 crdi araçlar nasıl.

Merhaba arkadaşlar malum benim bağ-kur'a borcum vardı. ve sahip olduğum dacia dastırımı sattım. şu an en çok 25 bin liraya araç arıyorum, bana hangi aracı tavsiye edersiniz. 25 bin liraya ne alabilirim?.
    Konu aliharbiye tarafından (15-08-2018 Saat 13:54 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ali abi modeli düşük araba alma aslında hasar kaydı cok olmayan kaliteli araçlar var millet satıyor gecen sene ben araştırırken hyunda i 20 vs baya ucuzdu hyundai i20 ye bakabilirsin hyundai i10 kullandım o civara onu alabilirsin fiat albea olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili dostum tavsiyen için çok teşekkür ederim. bahsettiyin araç için, ama bir kaç siteye baktım, malesef 30 bin tl'den aşağı araç görmedim. bu fiat bütçemi aşar.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya arkadaşlar Kia sportage 2.0 crdi 2005 model araç buldum. vites yarı otomatik diyor. bu araçtan kullanan arkadaş varmı? Fiatı 39 bin tl diyor sahibide. merak ettim yokuşlarda bu meret nasıl serimi. 100km. kaç litre diesel yakar. yarı otomatik vites nasıl çalışıyor. kia'nın motoru sağlammı. oturaklımı. sürüşü rahatmı. tavsiye edermisiniz. bilgisi olan arkadaş görüşlerini bizimle paylaşırsa çok iyi olur. eğer pişman olacaksam almayayım diyorum, çünkü daha önce hiç kia kullanmadım.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya arkadaşlar Kia sportage 2.0 crdi 2005 model araç buldum. vites yarı otomatik diyor. bu araçtan kullanan arkadaş varmı? Fiatı 39 bin tl diyor sahibide. merak ettim yokuşlarda bu meret nasıl serimi. 100km. kaç litre diesel yakar. yarı otomatik vites nasıl çalışıyor. kia'nın motoru sağlammı. oturaklımı. sürüşü rahatmı. tavsiye edermisiniz. bilgisi olan arkadaş görüşlerini bizimle paylaşırsa çok iyi olur. eğer pişman olacaksam almayayım diyorum, çünkü daha önce hiç kia kullanmadım.

O araba başına dert açar abi. Zaten borç ödemişsin bunun sanayi masrafınada girme. 39 bin tl vereceksen daha iyi arabalar var ama senin zevkine kalmış bişey. Arabayı satmak kolay ama yeni araba almak çok zor. Bende de 2006 Vectra C2 vardı geçen sene 36.500 e almıştım arabada hata boya yoktu. 45 bin tl veren olmuştu arabaya babam sattırmamıştı. Olaydan 1 ay sonra dengesizin biri geldi yandan vurana kadar herşey değişti. Sol ön kapı ve çamurluk değişti. Sol arka kapı ve çamurluk boyandı.6090 tl de hasar kayıtı. Aynı sizin durum babamın bağkur borcunu ödemek için 37.500 e verdim arabayı. Araba değerinin çok altına gitti ama bir yandan babamın 186 bin tl borcunu 52 bin tl ye indirmişlerdi 37.500 e değilde sanki 134 bin tl ye satmışım gibi avuttum kendimi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili xxman arkadaşım bende aracımı hasarsız boyasız yine en az 10 bin lira zararına sattım. sırf bağ-kur borcumu ödemek için. bende kendimi avutuyorum. ne yapalımç şansımız bu kadar. sağlık olsun. evet bu araç için verdiğin nasihata çok teşekkür ederim. dediğin gibi araba satmak kolay. ama gelde yenisini al. ne o para yeteiyor sana, nede güzel bir alabiliyorsun. herkesin malı. müthiş. bizim malımız sakat. ne tuhaf bir şey ya.... bu arabayı almaktan vaz geçtim. aman tamirci mamirci şusu busu sorun almak istemiyorum. tavsiyene çok teşekkür ederim.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri