Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
66 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: CBC Sport 2018-2019 Sezonu Yayýnlayacaðý Ligler & Maç Yayýn Programlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ttbarracuda Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    skytech st 19200 mini uydu alýcýsý var idman tv yi açýyor biss ile cbc kanalýný bir türlü açamadým ke yleri doðru yazmama raðmen açmýyor.
    CBC Biss kullanmýyor Dcw kullanýyor malesef
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu konuyu cbc sport konusunda birleþtirdim iki konuda ayný bu þekil tek konuda devam edersek ham maç bilgileri hemde ayný kodlarý ikikez vermemiþ oluruz sorular cevaplar havada kalýyor o zaman
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    CBC Biss kullanmýyor Dcw kullanýyor malesef
    Ben biss menüsüne yazýyordum bir deneyeyim bakalým. Dcw menüsü de var cihazda.
    Not: oldu
    Konu ttbarracuda tarafýndan (29-08-2018 Saat 22:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ttbarracuda Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben biss menüsüne yazýyordum bir deneyeyim bakalým. Dcw menüsü de var cihazda.
    Not: oldu
    next 10000 de internetten guncelleme vardýr softcam k ey gibi ben k ey girmeidim direk machina 3 d yi guncelle dedim direk kodlar aktif oldu
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Machina serilerinde softcam internetten güncelleyin kodlar aktif oluyor bilginize.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Karabað – Sheriff Tiraspol , UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Play Off maçý 30.08.2018 perþembe günü

Saat 20.00 da CBC Sport Azerbaycan HD kanalýndan yayýnlanacak
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Machina serilerinde softcam internetten güncelleyin kodlar aktif oluyor bilginize.
    merhaba, eski model next 2000HDTV cihazda ne yapmam gerekir ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba, eski model next 2000HDTV cihazda ne yapmam gerekir ?
    hocam Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. siteden cihazýnýza uygun softcamý indirin yükleyin acacakmý guncel softcamlarý veriyor genelde
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

CBC SPORT Maç Yayýn Programý (31 Aðustos-01-02 Eylül 2018)
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

07.09.2018
    19:00

Azerbaycan - Kosova
    UEFA Uluslar Ligi
    CBC Sport Azerbaycan

10.09.2018 PAZARTESÝ
    21:45

Malta - Azerbaycan
    UEFA Uluslar Ligi
    CBC Sport Azerbaycan
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri