Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
66 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: CBC Sport 2018-2019 Sezonu Yayýnlayacaðý Ligler & Maç Yayýn Programlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý behram Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valla helal olsun
    beko televizyonda açýldý.
    Bu akþam regal dahili uydu alýcýlý tv de deneyeceðim inþallah baþarýlý olurum akþam ne denediysem olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

CBC SPORT Þampiyonlar Ligi Ve Avrupa Ligi Maç Yayýn Programý (19-20 Eylül 2018)

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam merhaba, daha önce next cihaza attýðým þifree dosyalarý pc deydi baktým softcam.keeyy ve softcam.kdb olarak iki dosya atýyordum usb ile , softcam kdb dosyasý açýlmýyor ama softcamkkeey Word olarak açýlýyor içinde býsss ve cw anahtarlar var ama tabi eski güncel deðil, bu saftcam kkeeyy içine cbs kanalýnýn anahtararýný atarak olursa cw olarak nasýl yazmama gerekir ?
    Konu þimþek59 tarafýndan (19-09-2018 Saat 20:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam merhaba, daha önce next cihaza attýðým þifree dosyalarý pc deydi baktým softcam.*** ve softcam.kdb olarak iki dosya atýryodum usb ile , softcam kdb dosyasý açýlmýyor ama softcam*** Word olarak açýlýyor içinde býsss ve cw anahtarlar var ama tabi eski güncel deðil, bu saftcam *** içine cbs kanalýnýn anahtararýný atarak olursa cw olarak nasýl yazmama gerekir ?
    NEXT 2000 HD nin dosyasýný indirdim dene bakalým ustad guncel softcam
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dalar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cbc sport kanalýný açmak çok basit öncelikle býss þifre sistemi kullanan bir kanal buluyorsunuz kanal ve uydu farketmez (türksat-astra-hotbird-azerspace) örneðin medeniyet tvyi þeçtik medeniyet tv ile cbcsport kanalýný arka arkaya kayýt ediyoruz her iki kanalada ayný biss þifresini (1313131313131313) giriyoruz kayýt edip çýkýyoruz sonra medeniyet tv kanalýný açýyoruz üstünde 3 saniye bekleyip hemen cbcsport kanalýna geçiyoruz kanal açýlýyor bu yöntemle redline magbox mersat hometech vestel ve vestel üretimi dahili tvlerin tümünde ve arçelik dahili tvde bu kanal açýldý birebir test ettim bunu yapalý epey oldu bir daha kapanmadý sizde bi deneyin derim.
    Kardeþ verdiðin bilgiler için çok teþekkür ederim emeðine saðlýk söylediðiniz gibi vestel dahili uydu alýcýlý tvde ayarladým cbc sport kanalýnýn þifresi açýldý 5 saniye sonra görüntü donma yaptý tekrar kanal deðiþip cbc sport kanalýna geldi no video uyarýsý çýktý ekranda bidaha görüntü gelmedi maçý izleyemedim idman tv aztv yede biss þifrelerini girdim bu kanallara geldiðim zaman tv kendiliðinden kapanýp geri açýlýyor bu olay 2 veya 3 kez tekrarlýyor sonra idman tvde görüntü geliyor tv nin kapanýp açýlmasý neden acaba benim tv vestel 82 ekran ful hd sorun ne acaba yardýmcý olursanýz çok memnun kalýrým
    Konu emre7878 tarafýndan (20-09-2018 Saat 00:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vestellerde sadece ,,21,kanala þifre girebilirsin sende kaç kanala bis gir din bi bak,, ben bu akþam izledim cbs yide idmanýda düzelmesse tv deki bütün bisleri sil yeniden gir ama ,21 gecmesin þöyle diyelimki idmanda var ,cbs var trt de var atv var bunlarýn hepsi ,21 geçti ise tv kapanýp acar bilgine medeniyet ve cbs þöyle olsun numara24 medeniyet cbs,25 bu örnek yani arka arkaya tetikleme yapmasý için geçiþleri çok çabuk yapmalýsýn, saygý selametle..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ ilgin için teþekkürler idman cbc sport medeniyet ve az tv ye bis girdim toplam 4 kanalda biss girili 21 idman 22 aztv cbc 23 te medeniyetten 24 sýrada bu þekilde akþam denedim 5 saniyeliðine cbc sport acýldý sonra dondu. No video yazýsý çýkýyor anlayamadým biss girdiðim kanallarýn üzerine geldiðimde tv 2,,3 kez kapanýp açýlýyor sonra kendine geliyor
    Konu emre7878 tarafýndan (20-09-2018 Saat 18:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Akþamki bjk maçýnda dediklerinizi uyguladým medeniyet tv ***lerini girdim medeniyet tvyi geldiðimde siyah ekran cýktý ekrandada þifreli kanal yazýsý vardý 5 saniye bekleyip cbcsport kanalýna geçtim yayýn acýldý 5 saniye sonra tekrar dondu no video yazýsý çýktý tekrar medeniyet tvyi açtýðýmda budefa þifreli kanal yazýsý çýkmadý görüntüsüde geldi tekrar cbcsport kanalýna döndüm no video yazýsý çýktý Türksat kanallarý arasýnda dolaþýp tekrar medeniyet tvyi açtýðýmda ekranda yine þifreli kanal yazýsý cýktý cbcsport kanalýna geçiþ yaptým 5 saniye açýldý yine dondu no video yazýsý çýktý çözemedim gitti bu olayý frekansý 11135. 11134 olarak denedim yinede olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emre7878 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Akþamki bjk maçýnda dediklerinizi uyguladým medeniyet tv ***lerini girdim medeniyet tvyi geldiðimde siyah ekran cýktý ekrandada þifreli kanal yazýsý vardý 5 saniye bekleyip cbcsport kanalýna geçtim yayýn acýldý 5 saniye sonra tekrar dondu no video yazýsý çýktý tekrar medeniyet tvyi açtýðýmda budefa þifreli kanal yazýsý çýkmadý görüntüsüde geldi tekrar cbcsport kanalýna döndüm no video yazýsý çýktý Türksat kanallarý arasýnda dolaþýp tekrar medeniyet tvyi açtýðýmda ekranda yine þifreli kanal yazýsý cýktý cbcsport kanalýna geçiþ yaptým 5 saniye açýldý yine dondu no video yazýsý çýktý çözemedim gitti bu olayý frekansý 11135. 11134 olarak denedim yinede olmadý
    Kanal dcw kod menusu kullanýyor ondan kaynaklanýyor malesef bendeki next machina 3d var onda öle sorun yok istedigim zaman acýyorum tak acýlýyor cbc sport
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

CBC SPORT Hafta Sonu Maç Yayýn Programý (21-22-23 Eylül 2018)

Konu Simba tarafýndan (21-09-2018 Saat 18:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri