Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Hepsi dijital rezaleti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hepsi dijital rezaleti

Hepsi dijital.com adresinden 01.08 2018 tarihinde alış veriş yaptım nex machina 3D cihazı aldım 8 gün geçmesine rağmen cihaz teslim edilmedi o kadar telefon açmama rağmen telefonlara bakan yok alış veriş yapacak arkadaşlar uzak durum mağdur olmayın....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam sen hiç araştırmadınmı bazı sitelerde bu sitenin battıgı yonunde bilgiler var geçmiş olsun kredi kartı iade surecini başlatabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Advertorial Arkadaşımıznda dediyi gibi, malesef sizin gibi yüzlerce mağdur insan var. asla hepsi digital.com'a yakışmayan bir durum rezalet yazıklar olsun.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçmiş olsun benimde başıma geldi mart ayında gigablue x3 almıştım. 25 gün sonra gönderdiler hemen onlara ulaşıp sizi savcılığa vericem deyin ozaman telaşlanmışlardı cihazı hemen gönderdiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Size Özel Sayfanızdan Ürünü İade Gösterin Ürün Miktarı Hesabınıza Dönecektir Olmuyorsa Şayet Tüketici Heyetine Başvurun Biran Önce

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir zamanların en hızlı yeni cihazları ilk getiren çoğu forumda reklamı olan bir firmaydı. Bu tip firmalar yerine ürünlerinizi N11 yada gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden alıp paranız aradaki firmada kalsın sorun yaşadığınızda rahatça geri alabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı firmadan iki yıl önce bende bir siparişte bulundum.Almak istediğim cihaz stoklarında "var" gözüküyordu.Ama 15 gün geçtiği halde tedarik edip gönderemeyince iptal ettim.Ama satınalma olayı 12 taksit olduğu için para iadesi de yine 12 taksitte oldu.Bence de sorumluluğun ne olduğunu bilmeyen bir firmadan uzak durmalı...Bununla geçmiş olsunBeaverss!...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri