Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Kim Ne Ýþ Yapýyor ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

.................
    Konu behram tarafýndan (13-01-2019 Saat 00:32 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: öylesine :)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elektonik Sektöründe Çalýmaktayým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý behram Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    28 yaþýnda bir Mimarým. Büyük bir aþkla kazandýðým bölümden, iþsizlikten dolayý artýk nefret ediyorum. Çevrem olmadýðý için 2 yýldýr sabit bir iþ tutturamadým. 9 yýldýr elektro gitar çalýyorum. 9 yýldýr biriktirdiðim besteleri toparlýyorum artýk. 1 ay içinde müzik firmalarýna göndereceðim. %51 olumlu dönüþ olacaktýr. Denk geldi, ilk defa burda açýkladým. Ailemin haberi bile yok.
    Allah yolunu açýk etsin. Çýktýðýn yolda baþarýlar kardeþim.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben emekli mekanik teknisyeniyim.tüm arkadaþlarýn insanlýk aleminin mutlu,gelecekten umutlu saðlýklý günler görmesini dilerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilg. Programcýlýðý Mezunuyum þu an boþtayým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    NetWork dost merhaba!..Madem bir konu açtýnýz ilk yanýtlayan da ben olayým:Yaþý 70'in biraz üstünde (73),emekli bir öðretmenim.Doðal olarak iþ-güç sahibi biri deðilim.Bu acýmasýz hayatta tanýk olduðumuz yalan-dolan,gerçekleri tersyüz etme,din-iman diye diye halký dinden soðutan,yaptýklarýndan utanmayan ve asla yüzü kýzarmayanlara inat yaþama tutunmaya çalýþan,bir anlamda "emekleme evresini" henüz tamamlamamýþ birisiyim...
    "Böylesinden ne köy olur,ne de kasaba!"benzetmesine týpatýp uyan biriyim.Ama sizler gibi "aydýn" gençler arasýnda olmaktan mutluyum.Sizlerin varlýðýna tanýk olunca yaþama tutunma azmim biraz daha güçleniyor...Ýyiki varsýnýz,iyi ki umut verecek sayýdasýnýz.Sayýnýz ve saðlýðýnýz artsýn eksilmesin!..Çünkü bu ülkenin geleceði sizlersiniz...

Hocam aðzýnýza, emeðinize saðlýk. Sizin gibi öðretmenler geldiði sürece bu ülkelerin gelecekleri biz oluruz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

30 yýl devlete hizmet ettikten sonra hayýrlýsý ile emekli oldum ve tadýný çýkartýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi akþamlar herkese bende 48 yaþýnda mobilya ve dekorasyon ustasý olarak çalýþýyorum sorulacak sorular karþýsýnda bildiðim teknik bilgileri cevaplamaya forumdaki abilerime kardeþlerimin emrine amadeyim saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

16 yýldýr internetcafe iþletiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emekli maden iþçisiyim
    ZAMAN ÝNSANLARI DEÐÝL ARMUTLARI OLGUNLAÞTIRIR

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri