Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Kim Ne Ýþ Yapýyor ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kim Ne Ýþ Yapýyor ?

Evet dostlar .. Gelip gelip gidiyorum bir konu açayým dedim hem de bir iþimiz düþerse direk ulaþýrýz .. Kime ne iþ yapýyor , ben bilgisayar mühendisiyim dijital pazarlama uzmaný olarak çalýþýyorum ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

NetWork dost merhaba!..Madem bir konu açtýnýz ilk yanýtlayan da ben olayým:Yaþý 70'in biraz üstünde (73),emekli bir öðretmenim.Doðal olarak iþ-güç sahibi biri deðilim.Bu acýmasýz hayatta tanýk olduðumuz yalan-dolan,gerçekleri tersyüz etme,din-iman diye diye halký dinden soðutan,yaptýklarýndan utanmayan ve asla yüzü kýzarmayanlara inat yaþama tutunmaya çalýþan,bir anlamda "emekleme evresini" henüz tamamlamamýþ birisiyim...
    "Böylesinden ne köy olur,ne de kasaba!"benzetmesine týpatýp uyan biriyim.Ama sizler gibi "aydýn" gençler arasýnda olmaktan mutluyum.Sizlerin varlýðýna tanýk olunca yaþama tutunma azmim biraz daha güçleniyor...Ýyiki varsýnýz,iyi ki umut verecek sayýdasýnýz.Sayýnýz ve saðlýðýnýz artsýn eksilmesin!..Çünkü bu ülkenin geleceði sizlersiniz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    NetWork dost merhaba!..Madem bir konu açtýnýz ilk yanýtlayan da ben olayým:Yaþý 70'in biraz üstünde (73),emekli bir öðretmenim.Doðal olarak iþ-güç sahibi biri deðilim.Bu acýmasýz hayatta tanýk olduðumuz yalan-dolan,gerçekleri tersyüz etme,din-iman diye diye halký dinden soðutan,yaptýklarýndan utanmayan ve asla yüzü kýzarmayanlara inat yaþama tutunmaya çalýþan,bir anlamda "emekleme evresini" henüz tamamlamamýþ birisiyim...
    "Böylesinden ne köy olur,ne de kasaba!"benzetmesine týpatýp uyan biriyim.Ama sizler gibi "aydýn" gençler arasýnda olmaktan mutluyum.Sizlerin varlýðýna tanýk olunca yaþama tutunma azmim biraz daha güçleniyor...Ýyiki varsýnýz,iyi ki umut verecek sayýdasýnýz.Sayýnýz ve saðlýðýnýz artsýn eksilmesin!..Çünkü bu ülkenin geleceði sizlersiniz...
    Syagýlar hocam .. hayat acýmasýz zorlu .. ben de 2 öðretmenin tek çocuðuyum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben yaþ 51 elektronikçi dükkaný iþletiyorum. kötü insanlara inat yaþamaya çalýþýyorum. görevini yapmayan her insaný sevmiyorum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inþaat tadilat tamirat herkese selamlar
    ELÝNE,BELÝNE,DÝLÝNE SAHÝP OL. HZ.ALÝ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elektrik teknisyeniyim 2 Yýllýk üniversite Elektrik bölümü bitti ama alttan ders var mezun olamadým þimdilik. Kpss orta öðretimden sýnava girecem ve KPSS çalýþýyorum. Tabi bu maddi olarak çalýþmadýðým anlamýna gelmez. Elektrik arýzalarýna gidiyorum çoðunlukla, çanak anten kurulumu vs iþleri geliyor. Ufak tefek elektronik cihazlarýn tamiratlarýný yapýyorum. Çok güzel maaþýda çok iyi bir iþ fýrsatý yakaladým ama 2 yýllýk Elektrik bölümü mezunu istiyorlar malum alttan ders olduðu için iþ fýrsatý kaçtý. Nasip deðilmiþ saðlýk olsun.
    Konu Hikmet™ tarafýndan (12-08-2018 Saat 19:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elektrik, elektronik ve haberleþme mühendisiyim. Liseyi ve üniversiteyi Almanya'da okudum. Almanya'da Fraunhofer Enstitüsü'nde çalýþmaktayým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba ben insaat boya isleri ile ugrasiyorum hobi olarak uydu anten isleri ilede ugrastim bir ara digiturkte ve uydu anten islerinde calistim su an bu sekil serbestmeslekle ugrasiyorum.kimseye muhtac olmayacak kadarda hayatimizi devam.ettiriyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir fiil 40 yýl çok iþ yaptým...þuan emekli birer karý koca olarak evde kumanda kavgasý yapmaktan baþka iþimiz yok...hiçbir zaman amelsiz olmadýk,olandan fazlasýný aramadýk,ALLAH'ýn verdiðini þükrederek razý olduk..inþallah rabbimde bizden razýdýr...yani hayatým boyunca elimden geldiðince dost fazla düþman az edinmeye,kýrýp dökmemeye kul hakký yememeye çalýþtým...rabbim tüm insanlara akýl fikir vijdan merhamet versin...özellikle þu günlerde türkiyedeki insanlara....
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yaklaþýk 25 yýldýr tekstil iþi ile uðraþýyorum. Son 8 yýldýr Mýsýrda Colins DENÝM fabrikasýnda Proses Kontrol Uzmaný olarak çalýþmaktayým. Tüm arkadaþlara zorlu hayat mücadelesinde baþarýlar dilerim

Allah herkesin yar ve yardýmcýsý olsun.

Syglr
    Konu TEKNÝSYEN101 tarafýndan (13-08-2018 Saat 15:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri