Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Katılımcı sayısı
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlıyorum

330 87.53%
  • Servis Çağırıyorum

33 8.75%
  • Eş-Dost-Arkadaş Yardımcı Oluyor

14 3.71%
Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Aşağıdaki ekipmanlarla kendim yapıyorum. Özellikle Türkiyedeyken eş,dost konu komşu herkesin uydusunu ben ayarlıyordum. Bu iş hobby , merak ve herhangi bir uyduyu bulduğun zaman k£yif meselesi oluyor. Kısacası uydu ayarlama işi insana mutluluk veriyor. hele insanlara yardımcı olunca sanki yeni bir buluş yapmış gibi insanların minnetle size davranması kelimelerle ifade edilemez.

DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aşağıdaki ekipmanlarla kendim yapıyorum. Özellikle Türkiyedeyken eş,dost konu komşu herkesin uydusunu ben ayarlıyordum. Bu iş hobby , merak ve herhangi bir uyduyu bulduğun zaman k£yif meselesi oluyor. Kısacası uydu ayarlama işi insana mutluluk veriyor. hele insanlara yardımcı olunca sanki yeni bir buluş yapmış gibi insanların minnetle size davranması kelimelerle ifade edilemez.

Vay hocam tamda bulmuşssun iki cihazı gm 20400 sinyali tam gösterir
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mini tv ve sinyal tazeleyebilen uydu makinesi uzatma kablosu kullanarak ayar yapıyordum. uydu fuarında whaybe diye 4 lnbli çanak görmüştüm. dönüşte bu çanaktan ısmarlarken tavsiye üzerine satfinder den vazgeçip kore malı uydu bulucu aldım. sevine sevine uydu ayarlamaya gittim. ince ayar yapacağım çanağı bu cihazla daha bozdum. bereket versinki mini tv de goturmuştüm. bununla prestijimi kurtardım. daha sonra dsm 100 aldım. bununla işlerimi görüyorum. akülerde sıkıntım oluyor. aldığım aküler bayat çıkınca şarjı çabuk bitiyordu. ilave olarak 40$ çinden freesat finder getirttim. hem görüntülü hem hd . sinyal bar göstergesi geniş olsa 10 numara olacak. şimdi baktım çinde fiatı çok aşağıya çekilmiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

575 tl ye düşmüş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

550 tl diyor. aliexpreste 2 tane almak şartıyla 10$ yani 20$ a iki tane alabiliyorsunuz. amatör uydu ayarlamak için uygun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 telefonda açıyorum whatsapp'ı ayarlıyorum gayet kolay

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben dsm s5 HD kullanıyorum son derece memnunum kısa devre koruması cihazın ömrünü uzatıyor cihazı aldığımda 450₺ idi yaptığım işlerle fiyatı 10 kere amorti oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kendim ayarlıyorum Tv yi çatıya çıkarıp antenin başına geçip tvde sinyalleri en yükseğe sabitlitorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kendim ayarlarım bir meslek ve hobi gibidir oturduğum ilçede bokunuda herkes tercih eder enböyúk hobim yabancı uydular şifre ile açılan kanalları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kendim ayarlıyorum. İlk zamanlar çatıdaki diğer antenlerin yönünden kopya çekiyordum. Zamanla uzmanlaştım. Motorlu çanak bile kurup ayarlayabiliyorum.

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri