Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Katılımcı sayısı
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlıyorum

330 87.53%
  • Servis Çağırıyorum

33 8.75%
  • Eş-Dost-Arkadaş Yardımcı Oluyor

14 3.71%
Sayfa 6/6 İlkİlk 123456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DISHPOINTER bununla ayrliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende YE-550HD dvb-s2hd satlock var onunla ayrlıyorum.
    SAMSUNG UE55KU7500 GigaBlueQuadPlus Topfield3000 cıppro Skystar usb hd cı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

satfinder 4 ile ayarlıyorum kendi çanağımı ayarlamak için almıştım daha sonra ustalaştım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ciddi bir problem olmadığı sürece kendim ayarlamaya çalışıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar sitemizin ortak noktası biliyorsunuz uydu forum sitesi olması.Daha önce böyle bir anket yapmadıgımızı farkettim .

Şimdi gelelim sorumuza canak anteniniz bozuldu uydu ayarlama konusunda kendinizmi ayarlıyorsunuz yoksa dısarıdan servismi cagırıyorsunuz veya arkadaşınız dostunuzmu yapıyor.

Ve kendim yaparım diyen arkadaşlar ne gibi yöntemler kullanıyorsunuz anketimize katılımın forumların sessiz oldugu ortamda yuksek olmasını bekleyerek acıyorum.
    100 tly uydu cihazım var kendim ayarlıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

satfinder 2 hd ile . 42 türksat- 13 hotbırt- 19 astra-23.5 astra-39 hellassat -1 thor-30 hispasat toplam 7 uydu.hepsini tek tek ben ayarlıyorum. duruma göre ayda 1 yada 2 ayda bir sinyal durumlarını kontrol ediyorum.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hıspayı hangı frekantan ayarlıyorsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Önce uydu yerlerinin nerede olduğuna bakıyorum bunun için en önce diğer binalardaki antenlere bakıyorum kolay yoldan hemencecik yapayım da kurtulayım istiyorum ama o gece sabahlıyorum en sonunda hevesim kaçıyor sabahın üç buçuğunda yatağa giriyorum ertesi gün akşam eve geldikten sonra bilgisayarda küçük bir ön bilgi edinmek istedim ve keşke en başından bilgisayara baksaymışım dedim kendime çünkü internette Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adlı bir siteye rastladım o sitede bir harita var haritanın ortasın da yeşil bir çizgi var yukarısında da adres ve uydu seçim bölümü var yani uyduların yerini öğrenebileceğimiz bir site şimdi yine açtım o siteyi ve daha da kullanışlı bir hale geldiğini gördüm yani benim uydumu ayarlamamda en büyük yardımcım bu site ikincisi ise yadigar tv ve uydu alıcım bunlarla uydumu ayarlıyorum uyducu parasından kurtuluyorum ama tabii birisi benden uydusunu ayarlamamı istediğinde gider yarım yamalak ayarlarım sırf gönlü olsun diye ertesi günü ya da o gün uyducu çağırmak zorunda kalır ki öyle yapması daha uygun düşer ben kendim hobi amaçlı ayarlıyorum uydumu uyducu değilim ben

Sayfa 6/6 İlkİlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri