Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Katılımcı sayısı
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlıyorum

330 87.53%
  • Servis Çağırıyorum

33 8.75%
  • Eş-Dost-Arkadaş Yardımcı Oluyor

14 3.71%
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende kendim ayarliyorum next 550 ile zaten hem elektrik hem uydu işi yapıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tabiki kendim ayarlıyorum küçük tv.var onunla buluyorum garanti oluyor tüm ustalara selam
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

görüyorumki herkesşimdiden teşekkürler kendisi hallediyor,ben ise uyduculara para vermekten adamları zengin ettim,geçen yağmurda diseqc su almış değiştirmek için çağırdım gelmişken çanağa ilave yapın dedim bu kadar derece farkı olmaz dediler halbuki çok rahat olurdu(13 ile 19 var)23.5 ilave yapın dedim yeni çanak koyalım dediler,kabul etmedim.eskiden tek çanakta(0.8_4.8_13 vardı)olmuştuda şimdi10 derecelik açıya olmaz dediler.150tl de bayıldım.netice bir diseqc değişti.biri bana yardımcı olursa 42ye 31.5 vede 46 ilave edecem hatta diğer çanağa da 23.5 ilave etmeyi düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gokbel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    görüyorumki herkesşimdiden teşekkürler kendisi hallediyor,ben ise uyduculara para vermekten adamları zengin ettim,geçen yağmurda diseqc su almış değiştirmek için çağırdım gelmişken çanağa ilave yapın dedim bu kadar derece farkı olmaz dediler halbuki çok rahat olurdu(13 ile 19 var)23.5 ilave yapın dedim yeni çanak koyalım dediler,kabul etmedim.eskiden tek çanakta(0.8_4.8_13 vardı)olmuştuda şimdi10 derecelik açıya olmaz dediler.150tl de bayıldım.netice bir diseqc değişti.biri bana yardımcı olursa 42ye 31.5 vede 46 ilave edecem hatta diğer çanağa da 23.5 ilave etmeyi düşünüyorum.
    23.5 slim lnb ile oluyor diğer normal lnb ile olmuyorda slim lnb da cok rahat alıyor. Aparat takacan 42 ye sagına azeri soluna astra 5b yi koyacan hocam sinyaller rahatlıkla geliyor karsında bir tv bir uydu olsa yine bulursun
    Konu Simba tarafından (31-08-2018 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende gigablue quad var enigma2 signalmeter ayarliyorum wifi üzeri eskiden birini tv nin basinda dikiyordum eger sinyal gelirse bagiriyordu oda güzelidi ama teknoloji sayesinde hersey kolaylasti sükür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu Editor tarafından (02-09-2018 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu uydu isi hopi ben mac seyretmem ama o uydudaki.kanali.bulup izlemesem.bile zevkli oluyor ts satfinder 2010 kullaniyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evde gıgablue var.cep telıme dmsatfınder ındırdım.wıfı ıle ayarlıyorum
    dmsatfınder programa username ve pasobort ve 192.168.***.*** bu şekilde ayarladım amma tel sinyal göremiyorum başka bir ayar gerekiyormu
    [SIGPIC][/SIGPIC].

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı star37 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dmsatfınder programa username ve pasobort ve 192.168.***.*** bu şekilde ayarladım amma tel sinyal göremiyorum başka bir ayar gerekiyormu
    ıp gırıyorsun sonradausername.root yazıyorsun
    passworld ada dreambox yazıyorsun telın wıfısını acıyorsun oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazilim indiremiyorum

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri