Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarý Bozuldu Bunu Kim Ayarlýyor?

Katýlýmcý sayýsý
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlýyorum

330 87.53%
  • Servis Çaðýrýyorum

33 8.75%
  • Eþ-Dost-Arkadaþ Yardýmcý Oluyor

14 3.71%
Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Çanak Anteniniz Ayarý Bozuldu Bunu Kim Ayarlýyor?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

satfinder ile kendim ayarlýyorum. 2-3 ayda birde kontrol ediyorum. sinyal kaybý- kayma vsss..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart tebrikler

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    vay be fiata bak. iyiki zamanýnda almýþým seni. bu fiata kim alýr þimdi seni.... bende çok memnunum parasýnýda çoktan çýkardý aynen... saygýlarýmla aliharbiye.
    tebrikler
    iyi
    valla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydu cihazý ile 3 çanak kurdum toplam 8 uydu izliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dsm 1000 Plus

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dmsatfinder wifi ile ayarlýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selim789 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dmsatfinder wifi ile ayarlýyorum
    sende bendensýn selým usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu iþe yani þimdi hobiye dönüþtü,birgün antenim bozuldu uyducuyu çagýrdým. neyse uyduyu hotbirddi ayarladý aradan 2gün sonra rüzgardan yine bozuldu. ya dedým bu nasýl iþ birde ben el atayým dedim bir bsktým anten ayarlama vidalarýný tam sýkmamýþ ondan sonra bende jeton düþtü o gün bu gün kendim satfinder 4slim cihazýmla ayarladým. 3senedir ayarým bozulmadý.gerisini siz anlayýn adamlar kendi iþini yaparken bile zemin hazýrlýyorlar çaðýrsýnlar diye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cakir33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben bu iþe yani þimdi hobiye dönüþtü,birgün antenim bozuldu uyducuyu çagýrdým. neyse uyduyu hotbirddi ayarladý aradan 2gün sonra rüzgardan yine bozuldu. ya dedým bu nasýl iþ birde ben el atayým dedim bir bsktým anten ayarlama vidalarýný tam sýkmamýþ ondan sonra bende jeton düþtü o gün bu gün kendim satfinder 4slim cihazýmla ayarladým. 3senedir ayarým bozulmadý.gerisini siz anlayýn adamlar kendi iþini yaparken bile zemin hazýrlýyorlar çaðýrsýnlar diye
    bende ilk 1994 yýlýnda o zaman cok küçügüm analog canak anten aldýk kuran adam yok piyasada adam geldi canaký taktý 5 dk buldu o zamanýn parasýyla bizde yuksek para vermiþtik sonra hep kendim buldum o gun bugundur 24 senedir hobi haline geldi
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende ilk 1994 yýlýnda o zaman cok küçügüm analog canak anten aldýk kuran adam yok piyasada adam geldi canaký taktý 5 dk buldu o zamanýn parasýyla bizde yuksek para vermiþtik sonra hep kendim buldum o gun bugundur 24 senedir hobi haline geldi
    Biz o analog anteni 2001 senesinde baðlatmýþtýk. Cihazýn markasý Roadmaster adýnda bi cihazdý normal çatal antenden sonra uydu yayýnýna ne sevinmiþtim ama o zamanlar. Babam o zamanýn parasý 150 milyon vermiþti kurulum dahil fiyata.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Biz o analog anteni 2001 senesinde baðlatmýþtýk. Cihazýn markasý Roadmaster adýnda bi cihazdý normal çatal antenden sonra uydu yayýnýna ne sevinmiþtim ama o zamanlar. Babam o zamanýn parasý 150 milyon vermiþti kurulum dahil fiyata.
    star atv show tgrt satel falan eutelsat 10 derece uydusundaydý o canakýda ben lokantaya girdim bulasýkcýlar yaparak kazandýgým parayla aldýydým ne gunlerdi be bizim orada cekmiyordu anten yayýnlarý derede kaldýgýmýz için
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri