Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarý Bozuldu Bunu Kim Ayarlýyor?

Katýlýmcý sayýsý
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlýyorum

330 87.53%
  • Servis Çaðýrýyorum

33 8.75%
  • Eþ-Dost-Arkadaþ Yardýmcý Oluyor

14 3.71%
Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Çanak Anteniniz Ayarý Bozuldu Bunu Kim Ayarlýyor?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

Aþaðýdaki ekipmanlarla kendim yapýyorum. Özellikle Türkiyedeyken eþ,dost konu komþu herkesin uydusunu ben ayarlýyordum. Bu iþ hobby , merak ve herhangi bir uyduyu bulduðun zaman k£yif meselesi oluyor. Kýsacasý uydu ayarlama iþi insana mutluluk veriyor. hele insanlara yardýmcý olunca sanki yeni bir buluþ yapmýþ gibi insanlarýn minnetle size davranmasý kelimelerle ifade edilemez.

DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TEKNÝSYEN101 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Aþaðýdaki ekipmanlarla kendim yapýyorum. Özellikle Türkiyedeyken eþ,dost konu komþu herkesin uydusunu ben ayarlýyordum. Bu iþ hobby , merak ve herhangi bir uyduyu bulduðun zaman k£yif meselesi oluyor. Kýsacasý uydu ayarlama iþi insana mutluluk veriyor. hele insanlara yardýmcý olunca sanki yeni bir buluþ yapmýþ gibi insanlarýn minnetle size davranmasý kelimelerle ifade edilemez.

Vay hocam tamda bulmuþssun iki cihazý gm 20400 sinyali tam gösterir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mini tv ve sinyal tazeleyebilen uydu makinesi uzatma kablosu kullanarak ayar yapýyordum. uydu fuarýnda whaybe diye 4 lnbli çanak görmüþtüm. dönüþte bu çanaktan ýsmarlarken tavsiye üzerine satfinder den vazgeçip kore malý uydu bulucu aldým. sevine sevine uydu ayarlamaya gittim. ince ayar yapacaðým çanaðý bu cihazla daha bozdum. bereket versinki mini tv de goturmuþtüm. bununla prestijimi kurtardým. daha sonra dsm 100 aldým. bununla iþlerimi görüyorum. akülerde sýkýntým oluyor. aldýðým aküler bayat çýkýnca þarjý çabuk bitiyordu. ilave olarak 40$ çinden freesat finder getirttim. hem görüntülü hem hd . sinyal bar göstergesi geniþ olsa 10 numara olacak. þimdi baktým çinde fiatý çok aþaðýya çekilmiþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

575 tl ye düþmüþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

550 tl diyor. aliexpreste 2 tane almak þartýyla 10$ yani 20$ a iki tane alabiliyorsunuz. amatör uydu ayarlamak için uygun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 telefonda açýyorum whatsapp'ý ayarlýyorum gayet kolay

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben dsm s5 HD kullanýyorum son derece memnunum kýsa devre korumasý cihazýn ömrünü uzatýyor cihazý aldýðýmda 450₺ idi yaptýðým iþlerle fiyatý 10 kere amorti oldu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendim ayarlýyorum Tv yi çatýya çýkarýp antenin baþýna geçip tvde sinyalleri en yükseðe sabitlitorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendim ayarlarým bir meslek ve hobi gibidir oturduðum ilçede bokunuda herkes tercih eder enböyúk hobim yabancý uydular þifre ile açýlan kanallarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendim ayarlýyorum. Ýlk zamanlar çatýdaki diðer antenlerin yönünden kopya çekiyordum. Zamanla uzmanlaþtým. Motorlu çanak bile kurup ayarlayabiliyorum.

Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri