Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Astra 4.8 Uydusu Kurmak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Astra 4.8 Uydusu Kurmak

İzmir’den 90 lık çanak kalmadı malum 85 lik çanakla bu uyduyu kurmak istiyorum.Malum maç feedleri bu uydudan veriliyor.Sizce bu uyduyu kurmaya çalışsam bulabilir miyim?Ustalardan yardım bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bulan nasıl buluyor,sende bulursun,
    telefonuna bir uydu yön bulucu indir play store'den onunla uydunun yönünü bulursun,birde sinyal bulucu indir yönü bulduktan sonra onunlada sinyali bulursun. aşağıdaki linkte arkadaşlar nasıl buluyorlar incele daha detaylı fikrin olur.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hotbordte ayar anten ile aparat sayesinde 5 derece 13 ve 19.2 dogu süper şekilde geliyor forumda resim vardı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iyikosan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bulan nasıl buluyor,sende bulursun,
    telefonuna bir uydu yön bulucu indir play store'den onunla uydunun yönünü bulursun,birde sinyal bulucu indir yönü bulduktan sonra onunlada sinyali bulursun. aşağıdaki linkte arkadaşlar nasıl buluyorlar incele daha detaylı fikrin olur.
    Yardımların için teşekkürler.Uydu bulucum var tv olmayan model Atlanta profesyonel sayılır.Sadece bu uydunun kanallarını bulabilir miyim?Benim gibi İzmir’de kullanan arkadaşlar var mı bilmek istedim sadece.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hotbord_34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yardımların için teşekkürler.Daha sağlıklı olabilmesi adına tek çanak kurup bu uydu kanallarını almak istiyorum.Bugün malzemeleri alacaktım yarına kaldı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hotbord_34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Uydu isimlerini yazarmısın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende merkez Thor uydusu yanında aparat ile 4.8 uydusu var sinyallerde çok kuvvetli yer ANKARA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merkez 13 dogu 1 batı 5 derece 13 ve 19.2 dogu ok iyi seyirler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

antenın ortası yanı merkez yanı sag baş thor.onun solu 1.9 bulgarsat,onunda yanı 4.8 sırıus uydusu hepsını tek canakla alabılırsın.yer izmir

not : hepsi ince lnb olacak ama
    Konu cevo35 tarafından (25-09-2018 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri