Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Yeni nesil TV'lerde motorlu çanak kullanýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yeni nesil TV'lerde motorlu çanak kullanýmý

Merhabalar yeni nesil 4K veya full HD ve hd TV lerde motorlu çanak destekleyen bir tv varmý bu konuda bilgisi olan varmý ayrýca hem motorlu çanak hemde B.iss ve c.w.. K.eyleri çözebilen hangi tv önerirsiniz vestel full HD kullanýyorum B.iss leri çözüyor fakat ben tvyi motorlu çanaðý baðlamak istiyorum diðer uydulardan yayýn alabilmek için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hiç Raslamadým Bu Tür Özelikli Tv.lere Fakat Dýþtan Pozisiyoner Kulanabilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekstradan harici uydu cihazý baðlamayýmý kastediyorsunuz? onu düþünmedim deðil fakat uydu alýcýsý sd olduðundan hd yayýnlarý almayacak zaten futbol maçlarýný veren kanallarda çoðunlukla hd yayýn yapýyor ozamanda hd yayýnlarý izleyemiyorum aslýnda bu tvlerdede motorlu çanak kullana bileceðimiz bir sistem kursalar çok iyi olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayýr Posisiyoner Dedigim Küçük Bir Kutu Çanaðýn Moturu Çevirecek (Manuel)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet dýþtan pozisyoner kullanarak bu iþlemi gerçekleþtirebilirsiniz. ama satýn aldýðýn tv LG veya Samsung ise kanallarý nasýl halledecesiniz. hayatýmda bu kadar pis menülü tv görmedim. kanal yükleme ve taþýma tam bir baþ belasý. baþ aðrýsý.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri